למה נתניה?

"אני גר בקריית השרון בנתניה חמש שנים, ואני מרוצה מאוד. במקור אני מהרצליה, אבל נתניה היא אחת הערים המובילות בשרון, עם איכות חיים טובה. כיף לגור בשכונה שלנו, שהיא מעולה למשפחות ולזוגות צעירים. לדעתי, זאת הייתה בחירה מצוינת בעבורנו".

איציק עוז. צילום: אסף פרידמן

מה הדבר הכי מיוחד שקרה לך ביישוב?

"הקמתי את המשפחה שלי בנתניה, וגם פתחתי את העסק שלי בנתניה. הייתי מנכ"ל רשת מועדוני הכושר 'ספייס' במשך כמה שנים, ולפני שנה חצי החלטתי לצאת לדרך עצמאית, ולהוביל עסקים קטנים ובינוניים, שרובם מנתניה ומהסביבה. אני עוזר לעסקים לשפר את מיומנויות המכירות שלהם, ומפתח אִתם יחד שיטה עסקית להרוויח מהביזנס שלהם יותר. בעבורי זה סוג של שליחות לעזור לעסקים מקומיים בעיר".

מה הכי גרוע כאן?

"חסר לי קצת יותר מרחבים ומקומות פתוחים, שהילדים יכולים לרוץ בהם ולשחק בחוץ. אצלנו בשכונה יש אחלה פינה ירוקה, אבל עתיד גם שם להיבנות משהו שיהפוך אותה לפחות ירוקה ופתוחה".

מה נתנייתי בעיניך?

"חמימות. נתניה היא עיר עם הרבה אנשים חמים. בנוסף, כמובן, השוק המקומי כאן הוא בטעם של פעם, מיוחד מאוד, וגורם לך לחזור לזיכרונות יפים מהעבר, הימים שבהם היית ילד והלכת עם סבתא שלך ועם אימא שלך לשוק".

עם מי היית רוצה לשבת לדרינק?

"מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק. יש לי כמה שאלות אליו, והייתי שמח לדעת על הדרך שלו, ואיך בן אדם הצליח בצורה מרשימה ובגיל צעיר כל כך. הייתי לוקח אותו ל'ג'מס' אצלנו בשכונה".

מה המקום הסודי שלך ביישוב?

"יש לנו, מאחורי השכונה, פארק האילנות. זה מקום ממש נחמד לרוץ בו, לנסוע באופניים. אני אוהב ללכת לשם עם הילדים בשישי אחר הצהריים, לנקות את הראש, בלי טלפונים".