סינמה סיטי נתניה (צילום: רן אליהו)

מאז שנפתח מתחם הסינמה סיטי החדש החניונים עמוסים, התורים לקופות הקולנוע מלאים, כאילו שנות התשעים העליזות חזרו. רבה היתה ההפתעה כשתגובות נרגזות של בליינים שפקדו את המקום בסוף השבוע האחרון נשמעו.

"לאחר סרט של יותר משעתיים ללא הפסקה רציתי להגיע לשירותים. גיליתי שהשירותים במתחם הקולנוע, בקומה השנייה סגורים. מרגע שנגמר הסרט המבקרים מוזרמים החוצה ממתחם הסרטים. הפנו את כולם לשירותים בקומת הקרקע וזה היה מורגש. התור של שירותי הנשים השתרך כמה מטרים מחוץ לשירותים" מספרת אריאל תושבת פולג, למיינט נתניה.

השירותים בסינמה סיטי נתניה סגורים אחרי ההקרנה (צילום: עדי ארצי)

"אישה זקנה ביקשה ממי שהיה לפני שיתנו לה להיכנס כי היא לא מסוגלת לחכות כל כך הרבה. נשים רבות עמדו בתור לשירותי הנכים. נכנסתי לשירותים אחרי רבע של שעה של תור ועוד יותר משעתיים של סרט", אומרת סיוון תושבת העיר, "אני לא מבינה למה לנעול את השירותים למעלה, כשברור שישנה דרישה ליותר מחמישה תאים על כמות כזו של מבקרים. במתחם צריכים להפיק לקחים ולאפשר לציבור הפסקה שירותים במהלך הסרט במתחם. בצורה שזה פועל עכשיו חווית הצפייה בסרט לא כל כך נעימה".

מהסינמה סיטי נמסר: "את הסינמה סיטי בנתניה פוקדים מדי שבוע אלפי מבקרים. הנהלת הסינמה סיטי ועובדיה פועלים כל העת על מנת להעניק למבקרי הסינמה סיטי, שירות ומצוינות בלתי מתפשרת במגוון הסרטים המוקרנים, טכנולוגיה מתקדמת, נראות המקום וניקיון מתחמי השירותים.  בקומת הסינמה סיטי ישנם 2 מתחמי נוחיות. במידה ומתחם אחד סגור לזמן קצר בשל עבודת ניקיון שמבצע צוות הניקיון לנוחות המבקרים, סדרני הסינמה סיטי מפנים את המבקרים למתחם הנוחיות של מתחם הvip או למתחם הנוחיות של המרכז המסחרי".