"זהירות מחזירים בתשובה": פעילים חילונים מוחים על הדרת נשים במרחב הציבורי (צילום: שירותי מיינט נתניה)

פעילים מהרוב החילוני הדביקו מדבקות על כרזות הקוראות להגיע הערב (ב'), לעצרת הענק שמארגנים הפעילים בכיכר רבין. העצרת בסימן "משיח בכיכר" מתוכננת להתקיים הערב בהשתתפות רבנים ואומנים מהמגזר הדתי.

העצרת תתקיים בהפרדה מגדרית, כך שנשים וגברים יאלצו לשבת בנפרד. קולות מחאה רבם נשמעו בנושא והיום נמצאו בקריית השרון וקריית נורדאו מדבקות שתלו פעילים חילוניים על מודעות של מטה משיח, בהן נכתב: "זהירות מחזירים בתשובה".

"הפעילים של הרוב החילוני מוחים על השימוש במרחב הציבורי לכנס שמדיר נשים וכן מתנגדים לניסיונות הבלתי פוסקים להחזיר חילונים בתשובה באירועים האלה" נמסר הבוקר למיינט נתניה.

לעצרת בכיכר רבין צפויים להגיע אנשים מכל רחבי הארץ, גם מנתניה. בשעות אלה מתארגנים פעילים חילונים מכל הארץ בכוונה להגיע לעצרת ולבחון את "ההפרדה הוולונטרית" במקום.

אליעזר פרץ ממארגני העצרת: ״ראשית איננו מחזירים בתשובה, אלא מביאים את אורו הגדול שלהרבי מלובביץ׳ מלך המשיח, כל עם ישראל. מאות משתתפים מנתניה יגיעו בשבעה אוטובוסים מאורגנים ועשרות כלי רכב, לאירוע שיתקיים הערב בכיכר רבין. 

לא ברור לי בשם איזה פלורליזם בוחרים מספר אנשים מצומצם להשחית מודעות עליהן שולמהאגרה עירונית כדין. יחד עם זאת נקבל בחיבוק ואהבה גם את המתנגדים לאירוע זה, בסוכריות מתיקה ושתייה קרה. ברוכים הבאים״.

תגובת חב"ד נתניה: האירוע "משיח בכיכר" הוא לא אירוע של חב"ד. לא של חב"ד הרשמית האחראית על המוסדות ועל פעילות חב"ד בישראל על 414 שליחיה ואשר פועלת לפי הארגון והסדר שקבע הרבי מלובביץ'.

(צילום: שירותי מיינט נתניה)

(צילום: שירותי מיינט נתניה)

image (צילום: שירותי מיינט נתניה)(צילום: שירותי מיינט נתניה)