עומר אדם. צילום יאיר שגיא

-

עיריית נתניה מקיימת מדי שנה מגוון אירועי קיץ לקהל הרחב עם מיטב האמנים. השנה, נתניה חוגגת 70 למדינה ואת שנת ה-90 לנתניה, כפי שחגגה מדי עשור.

לאור דרישות בטיחותיות וביטחוניות מיוחדות של משטרת ישראל לאבטחת הופעתו של עומר אדם בקיץ 2018, דרישות שיובילו לתוספות תקציביות משמעותיות, הוחלט על דחיית המופע למועד שיפורסם בהמשך.

בחודשי הקיץ וכחלק מאירועי הקיץ, יתקיימו ברחבי העיר מגוון מופעים של האמנים המובילים בארץ, ביניהם: מוש בן ארי, שירי מימון, עילי בוטנר וילדי החוץ, עידן עמדי, דוד דאור, אילנית, עלמה זהר, אסתר רדא, יוני רועה, מרגלית צנעני, להקת "קפה שחור חזק", וכן, פסטיבלים מגוונים – פסטיווקאלי, פסטיבל נתניה לליצנות, פסטיבל beer  בעיר, פעילויות במוזיאון העיר, בפלנתניה ועוד.

יו״ר סיעת ״למען נתניה״, עופר בורנשטיין: "מספר ימים אחרי שהודיעה ברעש גדול כי היא מביאה את הזמר עומר אדם לנתניה( עלות מוערכת 250 אלף שח) הודיעה העירייה היום שהמופע מבוטל (״נדחה״ בלשון ההודעה)

זאת רק דוגמא קטנה מיני רבות לניהול החובבני של ההנהגה הקיימת בעיריית נתניה. אתם יודעים למה הטעויות האלה ימשכו ? כי ההנהגה הקיימת אפילו לא מוכנה להודות בטעויות או ללמוד מהן.

כראש עיריית נתניה אוביל דרך חדשה של ניהול , של תהליכי קבלת החלטות, של ניתוח סיכונים ותוכניות למניעתם,וכן גם של למידה אמיתית מטעויות".