כחודשיים לאחר כניסתה של החברה לפעילות באזור נתניה, ולאור בקשות הנוסעים, מרחיבה מטרופולין את השירות בקווים הבינעירוניים בעיר באמצעות השקות של קווים חדשים ותגבור נסיעות בקווים קיימים. עבור הנוסעים, מדובר בבשורה שתקצר עבורם את זמני ההמתנה בין הנסיעות, ותאפשר יותר זמינות ויותר אלטרנטיבות להגעה או חזרה מ/ל תל אביב וגוש דן.

קו חדש: 615 - הופעל החל מ- 5.8 - הקו נוסע מהתחנה המרכזית בת"א, דרך מכללת לוינסקי, צומת הרצליה, אזה"ת נתניה/איקאה ומסיים את נסיעתו בשכונת שיכון ותיקים וקריית השרון בנתניה.

צילום: יוגב עמרני

הקו מופעל כקו חד כיווני במתכונת של 4 נסיעות יומיות בשעות הבוקר : 11:30,10:30,9:20,8:30, על מנת לתת מענה בעיקר לתושבי ת"א והסביבה המבקשים להגיע לאזורי התעסוקה בהרצליה ובנתניה.

כיוון חדש: בקו 650 - הופעל החל מ- 2.9 –החל מספטמבר מופעל הקו באופן דו-כיווני, על מנת לתת מענה גם לתושבי שכונת צאנז ומרכז העיר נתניה המבקשים לנסוע לת"א ובחזרה עם קו מהיר ונוח. הקו נוסע בין התחנה המרכזית בת"א ישירות למרכז העיר ושכונת צאנז בנתניה.

בנוסף, תוגברה תדירות הנסיעות בקו באופן משמעותי ל-20 נסיעות יומיות בכל כיוון, ולאורך כל שעות היום, מהשעה 05:40 בבוקר ועד 21:00.

כיוון חדש: בקו 623 - יופעל החל מה- 7.10 - עד למועד זה מופעל הקו במסלול חד כיווני בלבד, מנתניה לת"א. הרחבת פעילות הקו, כך שיופעל באופן דו-כיווני נועדה לתת מענה לתושבי שכונת עיר ימים ורמת פולג בנתניה, המבקשים להגיע חזרה לנתניה מת"א, בכל שעות היום. הקו נוסע בין התחנה המרכזית בת"א לשכונת עיר ימים ורמת פולג בנתניה, דרך צומת יקום, צומת רשפון, צומת כפר שמריהו, מכון וינגייט וצומת אודים.

בנוסף, תדירות הנסיעות בקו תתוגבר באופן משמעותי, החל מתאריך זה, לכ-30 נסיעות יומיות, בשני הכיוונים, לאורך כל שעות היום.

תגבור נסיעות לקווי השירות: 601, 605 ,606, 610, 617 ,619 ,621. עבור קווי השירות הנ"ל התווספו נסיעות יומיות, בשעות הפעילות של הקווים, ובעיקר, בזמנים בהם הביקושים גבוהים.

בנוסף לשינויים הנ"ל, התווספו במהלך התקופה גם תחנות חדשות בקווי השירות, וזאת בעקבות בקשות הנוסעים ובמטרה לייעל את מסלולי הקווים באופן האופטימלי.

מומלץ להתעדכן בפרטי השינויים המלאים באתר החברה או במוקדי המידע הטלפונים.

מחברת מטרופולין נמסר כי "נמשיך לפעול יחד עם משרד התחבורה לטובת שיפור וייעול השירות בקווים. מטרופולין חורטת על דגלה את השירות כערך מוביל, ותמשיך להיות קשובה לציבור במטרה לתת מענה הולם לצרכיו".