ילד בן 9 לא התעורר משנתו היום (שני) בביתו ברחוב סלנט בפתח תקוה. כוחות איחוד הצלה ומד"א הגיעו למקום במהירות וביצעו בו פעולות החייאה. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, אך באיחוד הצלה מסרו כי למרבה הצער נקבע מותו. 

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "ילד כבן 9 איבד את ההכרה בביתו בפתח תקוה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקוה העניקו לו סיוע רפואי ראשוני".

צילום: דוברות הצלה פתח תקוה

דוד הרפז, חובש באיחוד הצלה, העניק לו סיוע רפואי ראשוני: "לאחר מכן הילד פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים תוך כדי פעולות החייאה במצב אנוש. ונסיבות האירוע בבדיקה".

דובר איחוד הצלה בעיר, אלן מלכה, מסר כי מותו של הילד נקבע בבית החולים. "הילד לא התעורר משנתו וההורים הזעיקו את כוחות ההצלה".

מדוברות מד"א הצלה פתח תקוה: "כונני מד"א - מתנדבי 'הצלה פתח תקווה' הוזעקו לדירה בעיר פתח תקווה עקב דיווח על ילד שנמצא מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה.

הכוננים יחד עם פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה על ילד כבן 9 והוא פונה במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים שניידר.

החובשים במד"א - הצלה פתח תקווה נפתלי רובינשטיין ורועי כלפון הוסיפו: "כשהגענו למקום מצאנו את הילד ללא דופק ונשימה והתחלנו בפעולות החייאה מתקדמות. בני המשפחה מסרו כי הילד התלונן היום שאינו חש בטוב, כשלאחר מכן מצאו אותו מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה. כאמור מצבו אנוש והוא פונה בניידת טיפול הנמרץ של מד"א תוך כדי פעולות החייאה נמרצות של הצוות".

יהי זכרו ברוך.