הדמיה של פרויקט שער העיר בנתניה | צילום: יח"צ

נתניה מתחדשת: אחד מהפרויקטים הגדולים מסוגם במרכז נתניה – "פרוייקט שער העיר" יוצא לדרך. 

הפרוייקט יתבסס על המתחם המסחרי הקיים הבנוי על מגרש בשטח 2.3 דונם בפינת הרחובות שדרות בנימין ושער הגיא, סמוך לתחנה המרכזית ולשוק במרכז העיר כולל 2,000 מ"ר שטחי מסחר בשתי קומות, המושכרים לעסקים שונים בשכירות חופשית וחניון קטן.

הפרויקט החדש אותו מובילה חברת גרין פארק עם האדריכל חיימי שניידר, צפוי לשנות את כל משולש הרחובות על גודל של 8 דונם - שד' בנימין, שער הגיא ורחוב הרצל.

הפרוייקט יכלול בניית מגדל עם 4 קומות משרדים בשטח כולל של 5000 מ"ר ולידו בנין מגורים של עד 25 קומות ועד 100 דירות שחלקן יושכרו לזוגות צעירים. בנוסף, יכלול הפרוייקט הקמת חניון ציבורי ענק של 6 קומות שייתן מענה למחסור החריף בחניה באיזור.   

האיזור בו יוקם הפרויקט | צילום: אתר המפות הממשלתי

אורן גזית, מנכ"ל משותף בחברת גרין פארק יזמות ובנייה: "פרויקט שער העיר נתניה הוא בשורה גדולה לתושבי העיר. אנו מאמינים כי מרכז העיר השוקק כיום ייהפך לאחד ממוקדי הפעילות והעסקים של כל אזור השרון"

גרין פארק יזמות ובנייה, בבעלות יוסף ישראלי, יניב אשכנזי ואורן גזית עוסקת ביזמות נדל"ן החל משלב איתור קרקעות, קידום תב"עות תכנון אדריכלי, שלבי הבניה ועד אכלוס הפרויקט. לחברה פרוייקטים בתהליכי בנייה שונים בישראל ובעולם.