צילום: שוקי בן יוסף

ל"ג בעומר עבר כמעט ללא תקלות וללא שריפות ענק (מלבד שריפה שיצאה משליטה ברחוב בוסל אך כובתה לפני שגרמה לנזק), אבל עבור תושבים מקריית השרון בנתניה כאן לא מסתיימים האכזבות והכעס.

תושב השכונה העלה הבוקר הודעה לאחר שביקר בשטח פתוח בשכונה, שהושאר מוזנח ועם מדורות בוערות ומעלות עשן לאחר הלילה.

זה נראה לכם ראוי? נראה לכם הגיוני? נראה לכם חינוכי?", תהה בכעס, "המגרש מטונף, עשן ממשיך לעלות מהמדורות, לפחות 5 עגלות שנגנבו מהסופרים...עד מתי?".

בתמונה אותה תיעד התושב נראה השטח המדובר בשכונה כשהוא מלא בזבל ועשן מדורות עולה ממנו. בנוסף, גם חמש עגלות סופר ששימשו להעברת קרשים למדורה - הושארו בשטח הריק מאדם.

תושבים אחרים שראו את הפרסום כעסו גם הם. "פשוט גועל נפש! פתאום כולם יהודים שומרי מצוות חוגגים את חגי ישראל", כתבה אחת התושבות, "אם תשאל אותם אפילו לא ידעו להגיד למה מדליקים מדורות. שבוע שלם להריח עשן מבוקר עד ערב ועוד לקום ולראות מה בהמות השאירו אחריהם , בלי לכבות ובלי לנקות ..פשוט מגעיל".

תושבת נוספת ציינה: "עד שההורים יתחילו לחנך את הילדים שלהם, ואת עצמם על הדרך. מספיק עם האימרה "גם אנחנו היינו ילדים"?".

אבל היו גם תגובות הפוכות, שזכו לאהדה. תושבת ציינה: "כמה תלונות... שכחתם שגם אנחנו היינו ילדים? מי באמת כיבה את המדורות עד הסוף? לא הותיר לכלוך? לא עבר את חווית השוקו והלחמנייה מהמכולת הקרובה? רוצים אחרת, תלכו למדורות שלהם, תשגיחו, תגדילו את הסיורים של ההורים והפיקוח. אני בעד להניח להם להינות".