התיעוד מתוך מצלמת האבטחה בעיר ימים | צילום: מסרטון האבטחה

משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום נגד שני צעירים מנתניה בגין תקיפה אלימה נגד צעיר אחר במתחם תחנת דלק בשכונת עיר ימים בנתניה.

ב-15.6 התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות בתחנת דלק ברחוב בני ברמן בנתניה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי 2 חשודים תקפו צעיר אחר על רקע וויכוח שפרץ ביניהם\ תוך שהם תחת השפעת אלכוהול.

חקירת המשטרה העלתה כי החשודים (23, 29 נתניה) תקפו את המתלונן על רקע הויכוח, כאשר חשוד אחד היכה בו בפניו והחשוד האחר תפס את המתלונן ברגלו ומשך אותו עד אשר נפל לרצפה.

כשהמתלונן שוכב על הרצפה, החשודים היכו בו בגופו באגרופים ובבעיטות. בהמשך, אחד החשודים ניפץ בקבוק מזכוכית על צווארו של המתלונן ובעוד המתלונן נאנק מכאבים, החשוד אחז בו והפילו לרצפה.

המתלונן פונה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים לניאדו כשהוא סובל מחבלות וחתכים באוזנו, שהצריכו תפירה בהרדמה מקומית.

עוד לציין כי החשוד שניפץ בקבוק על צווארו של המתלונן, הבחין באזרח מצלם אותו בשעת מעשה, ניגש אליו ודרש למחוק את הצילום. מחשש מהחשוד, האזרח מחק את הצילום.

החשודים אותרו ונעצרו עוד באותו היום ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. השבוע הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של פציעה כשהעבריין מזויין, תקיפה וחבלה ממשית ע"י שניים או יותר ושיבוש מהלכי משפט. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.