בני הזוג על הקולנועית (צילום: אודי גורן)

קולנועית במקום רכב פאר: זוג צעיר ממושב נורדיה החליט לחגוג את היום המאושר בחייהם בדיור מוגן במגדלי הים התיכון נורדיה, כשהשניים נסעו בקולנועית לחופתם.

ביום חמישי האחרון (20.6.19) אלירז דניאל ובר ימין, זוג צעיר ממושב נורדיה החליטו לחגוג את היום המאושר בחייהם בדיור מוגן במגדלי הים התיכון נורדיה,.

את הזוג שבחר להתארגן בדיור המוגן ליווה זוג דיירים כבני 80 שמתגוררים במקום. הדיירים נתנו טיפים לחיי נישואים בריאים ומאושרים לזוג הטרי, כשהם נכחו איתם ברגעי ההתארגנות ובמפגש הראשון והמרגש בין השניים. בתום המפגש, החתן והכלה נסעו בקולנועית לטקס "חתונה כפולה" שמגדלי הים התיכון ארגנו עבורם ועבור זוג הדיירים שחוגגים "חתונת זהב".

צילום: אודי גורן

"חיפשנו מקום פסטורלי וכפרי לצילומים. כמי שגדל במושב נורדיה ומכיר את המקום, ידעתי שזה יהיה המקום המושלם לצילומים", אומר אלירז על ההחלטה למה בחרו להתחתן דווקא שם. 

איך עלה הרעיון?

אלירז: "הבית בנורדיה פתוח לקהילה יש שיתוף פעולה עם המושב. כשפנינו אליו וביקשנו להתארגן ולהצטלם במקום אז נענינו בחיוב"

דניאל: "חיפשתי מקום להתארגן, אני מכירה את הבית ואת הדירות היפות. פניתי למגדלים ולא ידעתי מה יחשבו על השאלה ומה יענו,  הופתעתי כשקיבלתי חיבוק גדול, הם אישרו בשמחה את ההתארגנות והצילומים שם".

בני הזוג המאושרים (צילום: אודי גורן)

איך הגיבו המשפחה והחברים?

אלירז: "לחברים זו הייתה הפתעה גדולה כי לא הכירו את המקום, אבל כשהגיעו התאהבו ממבט ראשון! והמשפחה כמו כל צד שאנחנו עושים, תמיד תומכים ומפרגנים".

בטקס נכחו בני משפחה, חברים וחופה שמתחתיה עמדו שני הזוגות המאושרים, כשהדיירים עצמם היו לבושים גם הם כחתן וכלה.

בתום הטקס המרגש, הזוג הטרי נסע להמשך החגיגות באולם אירועים.