תתפלאו, אבל לפעמים אנחנו עושות שפם ורגליים כי לא בא לנו להיראות כמו תומכות של 'ארדואן' ולא כי אנחנו מתכוננות לסיטואציה שבה אולי, כאילו במקרה תשלחו לנו איזה ליטוף לרגל ובכלל המטרה העילאית שלנו בחיים היא להרגיש סקסיות ונחשקות ולא כמו מחזיק המפתחות שלכם או הפשרה שהסכמתם לקבל אחרי שהבנתם שלא ממש תצליחו להשיג לכם פרטנרית לחיים שנראית כמו כוכבת פורנו, מאמי לאומית כמו נינט בשנות ה-90' ולוחמת צדק חברתי כמו דפני ליף.

כן, יש דבר כזה שנקרא אינטליגנציה רגשית נשית. יש לנו יכולת לפעמים להבין דרך ההתנהגות הילדותית שלכם אם אתם בעניין או לא. אתם לא כאלה מתוחכמים כמו שאתם חושבים ומבלי לזלזל בכם, חלילה, כמה שתהיו רגישים ו'מתקדמים'- בסופו של דבר לכולכם יש את אותה ה'שבלונה' ומתישהו תצאו "אידיוטים"- ככה לפחות יהיה לנו קל לומר מבלי לרדת לעומק הדברים ולנסות רגע להבין שלא באמת רציתם להרע לנו או להכאיב, אתם פשוט לא רואים את הדברים כפי שאנחנו רואות אותם. בכל מקרה, ברגע שאישה מצליחה לפענח את הקוד המוצפן והכה מסתורי שלכם, היא תצליח לפצח את כולכם, או לפחות ככה היא תחשוב ותצפה תמיד להפתעות שספק אם יבואו.

זה נחמד שאתם אוהבים לשתוק ונחמד אף יותר שאתם לא מנתחים כל סיטואציה כמו נשים- תאמינו לנו, גם לנו יש חברות שלא מפסיקות לדבר ולחפור על כל דבר ואין לנו כוח אליהן, בקטע הזה אנחנו יכולות להבין את החיפוש אחר "שקט". תתפלאו, יש דברים שעדיף לדבר עליהם במערכות יחסים והזמן או שתיקות ארוכות לא תמיד פותרות בעיות- זה אולי עובד עם החברים שלכם, עם בנות הזוג הפוטנציאליות פחות.

הנה גם טיפ קטן- רוב הנשים לא באמת צריכות שתראו להם אהבה חומרית ותפוצצו אותן במתנות ומחוות קיטשיות בזוגיות שלכם, אבל הן כן ירצו לדעת שאתם חושבים עליהן, מתייעצים איתן ומעריכים את דעתן לגבי דברים והחלטות בחיים שלכם. אנחנו גם נשמח אם תביאו לנו פעם בכמה זמן איזה משהו קטן בצירוף המשפט "ראיתי את זה ומיד חשבתי עליך" וקצת רומנטיקה אף פעם לא תזיק. לא אומרת שאתם צריכים להיות קיטשיים ודביקים- תעשו את זה בדרך המגניבה/ היפסטרית/ מיוחדת שלכם- אבל תנו לנו להרגיש הכל- רק לא מובנות מאליו.

אישית, אני חושבת שמעבר לכאב פיזי שצץ לפעמים בימי המחזור החודשי, כל שגעון נפשי שנשים ממציאות הוא תירוץ נוח (הורמונים וזה? די נו חברות שלי אתן לא באמת משוגעות בגלל תגבור הורמונים), אנחנו לא צריכות שתשימו לב באמת לפרטים הקטנים כמו צבע לק חדש או זה שעשינו קצוות כמו שאנחנו צריכות שתתנו לנו תשומת לב לא רק כשאין טורניר "יורו" או גמר ליגת אלופות.

אנחנו לא באמת חושבות שאתם קופים דפוקים ותתפלאו, אנחנו אוהבות אתכם, יא גבר- גברים, עד כדי כך שאנחנו יכולות להתרגל לשטויות שלכם, לילדותיות שאף פעם לא באמת עוברת ולזה שאתם תמיד משווים אותנו לאוכל של האמא שלכם אבל הדבר האחרון שאתם רוצים זה להתחתן עם אמא שלכם. ירמי קפלן שר פעם "הדפוק הזה עושה לך טוב" והוא כנראה צדק, כי לא משנה כמה אתם לא בדיוק מה שרצינו, אנחנו עדיין אתכם.