לרגל יום האישה הבינלאומי, נשים מקומיות יארחו סופרות ומובלית דעת קהל בביתן בנתניה. 

"סודות שכבר אפשר לספר" - ציפי ביידר במאית ויוצרת, חתומה על רשימה ארוכה של סרטים דוקומנטריים שהשתתפו בפסטיבלים בינלאומיים, אוחזת בסיפור אימוץ דרמטי וסוחף המשפיע על יצירותיה. שני, 6.3, שעה 20:00, בית משפ' כשר - רח’ הרב קוק 38/1, נתניה.

"מלכת היופי של ירושלים" - שרית ישי לוי עיתונאית וסופרת, דור 8 בירושלים, תדבר על ספרה רב המכר בו היא מגוללת את קורותיהן של נשים שנידונו לחיי נישואים ללא אהבה. שני, 6.3, שעה 20:00, בית משפ’ רון - רח’ הרב מזא”ה 1ג’, נתניה. 

"אוכל, שתייה, גבר, אישה" - בואו לטעום ולהריח עם הילה אלפרט, עיתונאית, שחקנית ויועצת קולינרית, כיצד נקשרו זה בזו האוכל והתשוקה לאורך ההיסטוריה. שני, 6.3, שעה 20:00, בית משפ’ בצר - רח’ גרץ 3, נאות גנים, נתניה. 

הילה אלפרט, יח"צ

"תמונת מצב חברתית בדיעבד ועכשיו" - גל גבאי עיתונאית, זוכת פרס סוקולוב 2013. איך קרה שתהליכים כלכליים-חברתיים, החותרים תחת טובתנו התרחשו בלי שהתנגדנו? ומה היה חלקה של התקשורת בשיעבוד התודעה המתוחכם ביותר בתולדות האנושות? שני, 6.3, שעה 20:30, בית משפ’ אבדר - שד’ שמשון 5, נאות הרצל, נתניה.

"בסלון המוסיקלי של חפצי" - חפציבה זר אביב סולנית קלאסית, מלאת אהבה ורוח, נשיות וכריזמה, תביא את צלילם החם, הצבעוניות והמקצבים של החלילים המודרניים והעממיים לקדמת הבמה. עם זמרת הסופרן הדר איצקוביץ’ והפסנתרן דן דויטש. שלישי, 7.3, שעה 20:00, בית משפ’ זר אביב - רח’ זלמן שז’’ר 7, עיר ימים, נתניה.

"האישה בעולם החרדי" - יהודית רותם סופרת ועורכת ישראלית. אם לשבעה ילדים שעזבה את העולם החרדי. תדבר על ספרה האחרון "כולם צמאים לאהבה", שיצא לאור בימים אלו. שלישי, 7.3, שעה 20:00, בית משפ’ לוי - רח’ דגניה 44/36 , קריית השרון, נתניה.

"העולם הפלילי בישראל" - הדס שטייף ראש תא כתבי המשטרה של גל”צ ומרצה לתקשורת באקדמיה, תדבר על האופן בו הכתב הופך להיות חלק מאייטם, או כיצד חייו האישיים נשזרים פתאום בסיפור התקשורתי. שלישי, 7.3, שעה 20:00, בית משפ’ וייג - שד’ צרפת 12 , פרדס הגדוד, נתניה.

"הדרך אל הגיהינום ובחזרה" - אלה גולן מנשותיו של גואל רצון, תספק בהרצאתה הצצה אל אחד הבתים המפורסמים במדינה ועל אופן ההתמודדות של אישה אחת עם מנגנון של רוע והניצחון עליו. שלישי, 7.3, שעה 20:00, בית משפ’ רוקח - רח’ ויצמן 34/7, נתניה. 

לכרטיסים: 09-8308811.