1,775 נשים, המהוות 75% מכלל עובדי המחוז.

275 נשים הן בתפקידי ניהול.

303 רופאות.

617 נשים הן בעלות תואר ראשון ו- 236 בעלות תואר שני.

יש לנו במחוז 20 מנהלות מרפאות.

הנהלת המחוז מונה 9 מנהלות מתוך 13 חברי הנהלה. (מנהלת מחוז, מנהלת רפואית, מנהלת סיעוד, מנהלת כספים, מנהלת שיווק ושרות, מנהלת רוקחות, מנהלת מנהלת חפר, דוברת ועוזרת מנהלת המחוז).

ד"ר לאה מרקוביץ - מנהלת מנהלת חפר; גלית דרסה - מנהלת השיווק והשירות במחוז; ציפי שדה - מנהלת המחוז; ד"ר שרון קמה - מנהלת רפואית;  נטלי שטרנברג - מנהלת הכספים ופטריסיה צימרמן - מנהלת הסיעוד.  (צילום-  דוברות מחוז שרון שומרון של כללית)

-

במפגש התקיים דיון בנוגע לשירותים מיוחדים לנשים בבריאות ודרכים להוביל פעילות לקידום בריאות בקרב נשים באזור המחוז.
ציפי שדה, מנהלת מחוז שרון שומרות של כללית: "אומרים שנשים הן מנוגה וגברים הם ממאדים. זה אולי נכון, נשים וגברים הם שונים. אך דבר אחד כבר ברור, בתחום הקרירה והיכולת להצליח ההבדל המגדרי התפוגג ונמוג. במחוז שלנו זכינו בעובדות מהשורה הראשונה. נשים חזקות שיודעות מה הם מוסר עבודה, חדשנות, מובילות, מקצועיות ומצוינות." עוד היא מוסיפה: "אני קוראת  לנשים לנהל במחשבה קדימה את מסלול החיים שלהן. כל אחת יכולה להגיע להישגים בתחומה בעזרת מוטיבציה אמיתית, יוזמה ויכולת לעשות גם מעבר לתפקיד. יש לנו כנשים עוד דרך לעשות כדי לצמצם את הפערים המגדריים. זה התפקיד שלנו, להוביל את השינוי ולהיות נחרצות ונחושות מספיק, כדי לא לתת לנושא המגדרי לעמוד בדרכינו להצלחה."