רוני פישמן רק בת 17 תלמידה, לומדת בכיתה יב', גרה בעיר ימים בנתניה אך נמצאת כיום על הקו ישראל- בלגיה. בזמן שחברותיה עסוקות במסיבות ובחורים רוני מתאמנת באפן קפדני ורוכבת עם קבוצת אופניים בלגית שאיתה חתמה על חוזה. פישמן צורפה בשנה שעברה לנבחרת ישראל באופניים ומאז היא השתתפה באליפות אירופה של צעירים ושם נצפתה וזוהתה על ידי קבוצה בלגית שהחליטה כי הם חייבים אותה בנבחרתם וכעת היא נמצאת במחנה אימונים וחתימת הסכם. פישמן תעבור לגור בבלגיה לפרק זמן ארוך יחסית, על מנת שתוכל לקחת חלק בקבוצה המקצוענית שם, וזאת הגשמת חלום מבחינתה

היא התחילה את דרכה בספורט מגיל 7 בטריאתלון  לצעירים. השתתפה בטריאתלון אכזיב, לפני שנה וחצי,  שם עברה פציעה קשה והייתה 3 חודשים בכיסא גלגלים עם  קרע בגיד ושבר פתוח. במהלך השיקום נחשפה לאופניים כי זה מה שיכלה לעשות בעקבות הפציעה ומאז נדלקה על התחום. כבר בשנה שעברה החלה לזכות בתארים כשניצחה באליפות ישראל באופני כביש לצעירים ואליפות ישראל נגד השעון. בעקבות  הזכייה מאמן נבחרת ישראל, אילן אולמן, צרף אותה להתאמן תחתיו  בנבחרת ישראל באופני כביש. במסגרת התחרויות נסעה לבלגיה להתחרות, עשתה את אליפות אירופה ומשם נסללה הדרך לבלגיה.

פישמן נחתה בארץ על מנת להשתתף במירוץ ה- Gran Fondo Arad-Dead Sea שיערך ב- 4.3.2017 בים המלח. זו תהיה השנה החמישית למרוץ Gran Fondo Arad-Dead Sea  - מרוץ הדגל הבינ"ל לרוכבי אופני כביש באזור ערד-ים המלח, המהווה שלוחה ישראלית למסורת הרכיבה האיטלקית רבת השנים. השנה עתידים לקחת חלק במרוץ מאות רוכבי כביש ישראלים לצד רוכבי כביש מקצועיים מאירופה ומארה"ב, עם צפי למעל אלף רוכבים. האירוע מאורגן על-ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום, ומתקיים בשיתוף פעולה מלא בין חברת Gran Fondo ישראל, משרד התיירות, מועצה אזורית תמר, עיריית ערד, משרד התיירות ואיגוד האופניים בישראל. גראן פונדו ערד-ים המלח 4/3/2017 הנו מרוץ תחרותי באורך 155 ק"מ, מתוכם 125 ק"מ במדידת זמן. המסלול כולל 1,873 מטרים של טיפוס ומשלב את הנופים פראיים של מעלה עקרבים וצומת חתרורים.