חיזוי מפתיע ובמידה מסוימת מצמרר(בפרט לאלה הנקלעים לראשונה למפגש כזה ( ניתן על ידי שרית, המהווה מוקד עלייה לרגל לכל אלה החפצים לדעת את העתיד,  אלה המבקשים למלא ליבם תקווה וסקרנים גרדא.

ראיית הנולד מתאפשרת למול כל אדם בדרכים רבות: קריאת מחשבות, בחינת חודש הלידה והשפעותיו, קשר בין צבעים, קריסטלים ועוד. שרית נעזרת בעבודתה בקלפים ובקריאה בכוס קפה, דרכם היא הלכה למעשה מתקשרת עם עולמו של האדם היושב מולה.

עבור שרית מהווים אמצעים גשמיים אלה מעין מסך צפייה שעליו היא מקרינה לעצמה חלקים מהותיים בחייו של האדם.

שרית המתקשרת

בשיחה עמה שרית מתארת אף את יכולתה לראות, כמו מוקרן לפניה סרט, עובר המתהווה בבטן אמו ואף את איכות התפתחותו.  בהליך התקשור המתבצע על ידי שרית באפשרותה לספר לאדם המבקש לדעת, אודות חלקים שונים בחייו: בריאות גופנית-מנטלית, חיי אישות, ילודה, עסקים, מקום עבודה ועוד.

שרית במהלך התקשור מעלה מידע מגוון. חלקו מנבא את הטוב ביותר, חלקו מידע אודות רעה קרבה, אולם תמיד שרית תשאל את האדם מה ברצונו לדעת,  אם מה ביכולתו להתמודד ובמידה ואדם יבחר לשמוע גם את הקשה מכל, היא תדע לבשר זאת בהמון רגישות וחום.

במקרים רבים היא תוכל אף להציע, שוב באמצעות תקשור מנחה, את שמוטב לאדם לעשות. דוגמא נפלאה לכך הנה אודות אישה שהתקשתה להרות ושרית הנחתה אותה לגשת לעזרה רפואית לרופאים שחזתה כי אכן יוכלו לעזור לה.

אותה אישה הרתה ובחודשי הריונה המוקדמים, בעקבות בדיקות רלוונטיות הורו לה לגשת להפלה. האישה שבה לבקר את שרית וזו שכאמור ביכולתה לראות את העובר המתהווה המליצה לשוב ולבחון את העניין שוב באמצעות רופאים רלוונטים, שכן בחזיונה בריאות העובר הייתה מובטחת. האישה פעלה שוב בהמלצת שרית וכיום היא אם לילד. כמה צער מיותר נמנע על ידי מפגש זה בין האישה לשרית.

דוגמא נוספת המלמדת עד כמה רלוונטית היא הידיעה מראש הנה מתחום הזוגיות. דלית שהתקרבה לשנת ה – 40 בחייה בעודה רווקה, התקשתה מאוד ליצור קשר עם בני המין השני. היא התקשתה לתת אמון ומצאה את עצמה מתפשרת בדברים מהותיים מידי.  לחייה שב בחור איתו הייתה בקשר בעבר וניראה היה שכעת, בפעם השנייה הדברים הולכים טוב יותר... לפחות בתחילה. דלית הרגישה שמצד אחד היא נכונה להתפשר ומצד שני אותה התפשרות מלווה בחששות כבדים.

דלית פנתה לשרית, אותה הכירה ממפגשים בעבר אשר היו מעין גלגל הצלה ותקווה לעתיד טוב יותר עבורה.שרית בחנה את המתרחש בחייה של דלית בדרכיה שלה ויעצה לה לעזוב את הקשר הנוכחי שכן לא יצמח ממנו הדבר לו דלית מצפה. היא הוסיפה כי היא רואה בעתיד הקרוב, תוך שלושה חודשים, מפגש בין דלית לבין בחור שיתפנה עבורה ויהפוך להיות מהותי בחייה.

דלית ניסתה להבין את המושג "התפנה" אולם שרית אמרה שהיא מת־ קשה לראות מה הן הנסיבות אך היא רואה כי כעת הוא לא פנוי למפגש. כעבור שלושה חודשים דלית יצאה למסיבה שחברה לחצה עליה להצטרף ושם היא שמה עינה על בחור שמהרגע הראשון שבה את ליבה. אותו בחור איבד את רעייתו במחלה קשה כ – 4 חודשים לפני המפגש בין השניים. נכון להיום הם נשואים ובדרכם להרחיב את המשפחה.

ולבסוף סיפור המשלב בתוכו מהתחום האישי והעסקי. איש עסקים שנהג לבקר מידי פעם אצל שרית הגיע לפגישה נוספת על מנת לבקש את ברכתה לעסקה גדולה שהוא ושותפו לעסקים מזה זמן רב עמדו לסגור עם גורם שלישי נוסף. בהליך התקשור שרית העלתה כי שותפו לעסקים מנהל מזה זמן מה רומן עם רעייתו. איש העסקים התקשה להאמין. הוא בחר לשכור שירותי בילוש ומצא כי מה ששרית ראתה היה נכון. אותו איש עסקים פרק את השותפות ובהמשך שיקם את קשרי המשפחה.

שמחות, מפגשים, מפחי נפש ואכזבות הנם חלק מחיינו. ידיעה מראש מביאה לא פעם לקידום מטרתנו. ניתן באמצעות ידיעה עתידית לקדם את הטוב העתיד להתרחש ולמנוע את הרע מכל. שרית בסגולותיה הייחודיות הנה כלי ממשי בידי כל המעוניין לפענח את חיינו העתידיים.

לתאום פגישה עם שרית : רח' סמילנסקי 10 ,קומה ד', נתניה.  טל': 09-8620393