החגיגה למרים קרוצר בבית יהושע | צילום: דוברות רכבת ישראל

צוות תחנת בית יהושע, בראשות מנהל התחנה משה עדרי, משרת מידי שבוע כ-25 אלף נוסעים בממוצע, מתוכם נוסעים קבועים רבים.

מבין הנוסעים הוותיקים בתחנה בולטת הנוסעת מרים קורצר, בת 75 המתגוררת באבן יהודה, הנוסעת מידי בוקר מבית יהושע אל עבודתה בתל אביב. קורצר מכירה את כל עובדי התחנה, ומקפידה בכל נסיעה לברך בחביבות את הצוות, מאיש הביטחון בכניסה, הקופאית ועד לדיילים על הרציף. את הדרך היא עושה כבר למעלה מ-25 שנה, ודואגת לפנק את צוות התחנה במאכלים שונים ואפילו כרטיסי ברכה מעשה ידיה.

צילום: דוברות רכבת ישראל

לאחרונה גילה צוות התחנה כי יום הולדתה ה-75 של מרים חל בתאריך 31.12, והחלו בהכנות חשאיות למסיבת הפתעה עבורה, הכינו עוגת יומהולדת וקנו לה מתנה.
אתמול (שלישי) הגיעה הנוסעת לתחנה והתרגשה מהמחווה של עובדי הרכבת.

"צוות תחנת בית יהושע מכיר אישית כמעט את כל הנוסעים בתחנה, אך עם מרים אנחנו מרגישים כמו משפחה ", מספר מנהל התחנה משה עדרי, "היא מפנקת אותנו במעשי ידיה ואפילו מכבדת אותנו בשוקולדים שקנתה כשהיא חוזרת מטיול בחו"ל. לפעמים אנחנו מרגישים כמו הילדים שלה".

"אני כבר כמעט 30 שנה נוסעת ברכבת מבית יהושע לתל אביב, אני פשוט אוהבת את צוות התחנה הם אנשים טובים והבוקר הפתיעו אותי במיוחד" מספרת מרים, " אני מפנקת אותם כי בא לי, לא בשביל הפרסום. אני צופה במהלך השנים בשינויים ברכבת- יש הרבה יותר עובדים, כמות הרכבות והקרונות גדלו ואיתם גם נוחות הנסיעה והשירות. אני רוצה לומר לנוסעים האחרים: תשמרו על החיוך והאדיבות כלפיי העובדים המסורים של הרכבת".

צילום: דוברות רכבת ישראל