לירון גל. צילום: אסף פרידמן

למה נתניה?
"אני גרה בנתניה, בשכונת רמת פולג, מגיל שש. זאת עיר שיש בה אחלה אווירה, עם גיוון גדול מאוד, וזה מדהים. אני גם אוהבת מאוד את ראש העירייה שלנו, וכמובן חוף הים הוא בלתי נפרד מהעיר הזאת"

משהו מיוחד שקרה לך?
"מלבד העבודה שלי בתור מאמנת אישית, יש לי אוריינטציה חזקה ליהדות, ואני מאמינה שכל דבר קורה מסיבה כלשהי, עם יד מכוונת, ושלכל אחד בעולם הזה יש שליחות. התגלגלה אליי עבודה להיות מנטורית של שמונה בנות שירות לאומי, שבאו מכל רחבי המדינה לגור יחד בדירה בנתניה, והגיעו מרקעים מורכבים ומוגדרות כנערות בסיכון. אני מעבירה להן הרצאות פעמיים בשבוע, ועושה להן בנוסף גם אימונים אישיים בהתנדבות. כיום אני כבר מכשירה אותן לבוא ולעשות איתי יחד אימונים אישיים, כחלק מפרויקט 'סיסטרהוד' להעצמה אישית שאני יזמתי לנערות בנתניה, והן עוזרות לי להעביר אימונים ולהעצים נערות אחרות, וזה מדהים"

מה הכי גרוע כאן?
"מה שחסר לי בנתניה באופן חד-משמעי זה פיתוח של נוער מהשכבות החלשות יותר. זה מפריע לי, והייתי רוצה לנסות לקדם את זה בעיר, בתור מישהי שעוסקת באימון אישי לבני נוער. אני מרגישה שזה חסר, והייתי רוצה שאותם בני נוער שמגיעים משכונות קשות יותר ייהנו גם הן מתכנים מעצימים ומערכיות, עם אנשים שילוו אותם, ואולי גם יתאפשר להקים בעבורם עוד מועדוני נוער".

מה נתנייתי בעינייך?
"מסעדת 'טיים עוף' באזור התעשייה מסמלת בעבורי את נתניה. יש שם האוכל הכי טעים בעולם, ואין נתנייתי שלא מכיר או אכל שם. בנוסף, יש גם סלנג ודיבור מיוחד רק לנתנייתים. נגיד 'אבן, נייר ומספרים' בנתניה קוראים לזה 'שה', ויש עוד הרבה דוגמאות"

עם מי היית רוצה לשבת לדרינק?
"עם הראפר האמריקאי טופאק שאקור. הוא אמנם מת כשהייתי בת שלוש, אבל בעבורי הוא חי בנשמה שלי, והוא כל כך הרבה מעבר לזמר מבחינתי. הייתה לו אג'נדה לחזק את השכבות החלשות, והוא מייצג מבחינתי יכולת להגיע מנקודה A לנקודה Z בצורה הכי פנומנאלית בעולם, עם אפס כלים. למרות שהוא מת כבר לפני 23 שנה, עד היום הוא מושרש בתודעה, ויש לו עוצמות מטורפות, והלוואי שהיה אפשרי להיפגש איתו לדרינק"

מה המקום האהוב עלייך בעיר?
"יש לי ג'יפ ישן, ארבע על ארבע, עם מדבקות של טופאק, ואני מגיעה בו למקום שלי בחוף פולג, דרך חולות ועפר כמעט בכל יום. כל אחד שמגיע לשם ברכב שלו פשוט יושב בתוך האוטו ומסתכל על הים, ושומע את המוזיקה שלו וזה ממש כיף, אחלה אווירה".