שוד של אישה קשישה מנתניה הסתיים בגניבת שרשרת זהב יקרה ובפציעתה של האישה, שסובלת מחבלות ומכאבים חזקים. ביום חמישי שעבר בשעות הצהריים התהלכה תושבת נתניה בת 74 באזור כיכר העצמאות, לכיוון רחוב אוסישקין. בצד הדרך היא הבחינה בצעיר לבוש שחורים האוחז עיתון מגולגל בידו. כשחלפה בסמוך אליו התנפל עליה לפתע הצעיר ותלש בכוח מצווארה שרשרת זהב בשווי 5,500 שקל אשר נרכשה מספר ימים לפני כן.

עוד ב-mynet:
הנוסעים נגד נהג אגד: "הוא פגע ברכב וברח"
אום אל פחם: ההורים החביאו נשק בחדר השינה של הילדים
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

בזמן שהקשישה היתה שרועה על הקרקע וצעקה לעזרה, ניגש אליה השודד ואמר לה "מצטער, גברת", ונמלט. עוברי אורח שעברו במקום סייעו לה לקום והיא מיהרה להתקשר לילדיה."אנחנו שלושה אחים וכולנו שומרים על קשר קרוב עם אמא שלנו", סיפר השבוע בנה. "היא תמיד מספרת לנו כשהיא מחליטה לקנות משהו מיוחד, אבל הפעם לא שיתפה אף אחד. היא ראתה את השרשרת הזאת לפני כמה חודשים בקניון והחליטה שרוצה לקנות אותה לעצמה. לא היה לה מספיק כסף, אז היא התחילה למכור את התכשיטים הישנים שלה ואת היתרה פרסה לתשלומים".

תגובת משטרת נתניה: לאחר הגשת התלונה בוצעו מספר פעולות חקירה בסיומן התיק הועבר לעיון הגורמים המקצועיים אשר החליטו לסגורו מאחר שזהות החשוד אינה ידועה. אנו עושים מאמצים ופועלים כעת במישור המודיעיני, במידה ויתבררו פרטים נוספים או תאותר השרשרת, התיק ייפתח מחדש.