(צילום: מתוך הרשת החברתית)

שיימינג מיותר או טענה מוצדקת? סרטון ויראלי שצילם לקוח תחנת דלק "פז" בפתח תקוה מציג מוכרת שכועסת מאוד על לקוח שהחל לתעד אותה ללא הסכמתה. לטענתו, ביקש שתרשום את מספר הרכב שלו על הקבלה והיא סירבה. גורם בפז: "הוא העליב אותה ודחף לה מצלמה לפרצוף".

מדובר בקטע וידאו שמסתובב ברשתות החברתיות החל מיום שבת, אותו קיצרנו וטשטשנו. הסרטון מציג לקוח שהגיע לתדלק בתחנת הדלק ולטענתו ביקש כי בחשבונית שתונפק לו בחנות הנוחות "יילו" יהיה כתוב מספר הרכב שלו.

עד כאן הכל בסדר, אבל בסרטון נראית המוכרת בתחנה כאשר היא לכאורה הודפת את הטלפון הסלולרי של הלקוח כאשר הוא הוא מתחיל לצלם אותה ללא רשותה וזאת בזמן שעומדים בתור עוד 5 אנשים שמחכים לשירות והוא מבייש אותה.

צילום: מתוך הרשת החברתית

יצויין כי הסרטון מתחיל בתיעוד המוכרת, כאשר אנחנו לא יודעים מה קרה לפני. "רק ביקשתי מספר רכב על החשבונית וזה מה שקיבלתי. כזאת התנהגות עוד לא ראיתי", אמר בסרטון.

אגב, תגובות לא מעטות ברשת החברתית היו דווקא נגד מצלם הסרטון: "למה שהיא תתקוף אותו בגלל מספר רכב? הסרטון ערוך בצורה מגמתית. אנחנו לא יודעים מה היה לפני"; "עוד נסיון לשיימינג. קטנוניות לשמה. למה הוא הוציא מצלמה בכלל?".

מחברת פז טרם התקבלה תגובה.