שדות באיזור, החשוד ברצח ועליזה שפק ז"ל | צילום: משטרת ישראל ומהרשת החברתית

לפני זמן קצר (11.10, 11:15)  אותר סמוך למושב אביחיל שליד נתניה בן זוגה לשעבר של קורבן החשד לרצח בנתניה - עליזה שפק ז"ל. החשוד נעצר ומובא לחקירה בתחנת המשטרה.

"מאתמול עסקה המשטרה במבצע סריקות רחב בסיוע מסוק ואמצעים טכנולוגיים , בכדי לאתר את החשוד", נסמר מהמשטרה. החשוד יובא להארכת מעצר בהמשך היום.

בהמשך לאירועי הלילה, המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על חלק מפרטי חקירת החשד לרצח שהתרחש אתמול בשעות הערב המאוחרות של עליזה שפק ז"ל בנתניה.

עוד לפני כן, הוציאה המשטרה הודעה בה היא מבקשת את עזרת הציבור באיתור הבעל החשוד – בן 54 מנתניה. הגבר נמלט מהזירה לאחר המעשה תוך שהוא מותיר על פי החשד את אשתו למות.

חשד לרצח בנתניה | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

המשטרה הגיעה לדירה בנתניה בעקבות שיחה למוקד 100 של אחד מהקרובים למשפחה. אחרי השעה 21:00 מצאו כוחות החירום את האישה במצב אנוש עם פצעי דקירה - ונאלצו לקבוע את מותה במקום.

במסגרת החיפושים באישון לילה הועלה אף מסוק לאוויר שטרם הצליח לאתר את הנמלט. על פי פרסומים, בעברו היה מעורב בהרשעה בבית המשפט למאסר על תנאי.

עליזה הייתה בעברה שדרנית אהובה ב-90 FM (באמצע העשור הקודם) וזכתה למחמאות רבות על עבודתה. בהמשך עזבה את הרדיו, כשכרטיס אישי באתר "התעשיה" עם שמה, מופיע עד היום.

עליזה שפק ז"ל | צילום: מהרשת החברתית

אישה אשר מכירה את המשפחה סיפרה אמש כי "זהו סיפור עצוב ונוראי. באוגוסט היא חיתנה את הבן שלה. מדובר במקרה מזעזע, לא ברור מה קורה במדינה שלנו, זה טירוף, אנשים התחרפנו".

תושבת אחרת נאוה, המתגוררת ברחוב בו אירע המקרה, אמרה: אתמול היה לי אירוע משמח אבל מצער אותי בכל זה הידיעה על עליזה שנרצחה באכזריות על ידי הפרוד שלה, מטרים ספורים מהבית שלי".

בסוף חודש ספטמבר האחרון עוד פרסמה עליזה מודעה בה היא מחפשת דירה להשכרה. "עדיין מחפשת- דירת 3 חדרים ללא ריהוט להשכרה בנתניה, רצוי בצפון העיר".

כאמור, המשטרה הטילה צו איסור פרסום על חלק מפרטי החקירה והחיפושים אחר הבעל נמשכו עד שאותר הבוקר.