מאות רבות הצטופפו בצהריים (יום ד') בבית העלמין בשכונת ותיקים בנתניה כדי ללוות למנוחת עולמים את שמונת בני משפחת עטר שנהרגו אתמול בתאונה בכביש 90 ליד ים המלח. ארבעה קברים נכרו ובכל אחד מהם ייטמנו שניים.

ראובן פינסקי, חבר של המשפחה, אמר מחוץ לבית העלמין: "זה אובדן קשה מאוד ליישוב שלנו. אין יותר מי שיפתח את הדלת של בית המשפחה. אנחנו מנסים לחבק אחד את השני ולהתלכד. אין יותר משפחה. הרבה זמן לא חווינו שבר גדול כזה".

בני משפחת עטר על רקע הקברים שנכרו בבית העלמין בנתניה (צילום: שאול גולן , באדיבות המשפחה)

חבר אחר של המשפחה, אריאל, הוסיף: "זה דבר בלתי נתפס. אי אפשר להבין איך משפחה שיצאה לטיול נמחקה ברגע אחד. עזבו את הבית - ואף אחד לא יחזור אליו. הם היו פשוט משפחה מדהימה".

ההורים יריב (45) ושושנה (שושי) בת 47 ייטמנו כשלצדם ששת ילדיהם: יעקב ישראל (12), עטרת (11), איילה (9), מוריה (7), ידיד (5) ואביגיל (3).

הנהג הפוגע חשוד שהשתמש בסם: "לא מפסיק לבכות"

בצהריים הוארך בשישה ימים מעצרו של הנהג (52) החשוד בהריגת שמונת בני המשפחה. נהג הטויוטה לנדקרוזר, תושב גבעון החדשה, חשוד כי השתמש בסם טרם התאונה והוא בעל עבר תעבורתי של יותר מ-20 עבירות תנועה. פרקליטו אמר כי "הוא לא מפסיק לבכות".

הנהג (52) שנעצר אמש ונחקר בחשד להריגה לאחר שהתנגש עם רכבו בכביש 90 סמוך לעין בוקק במכוניתם של שמונת בני משפחת עטר מפסגות - שנהרגו במקום - הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע, שם התברר כי המשטרה חוקרת חשד שהשתמש בסם. עוד נודע כי הוא בעל עבר תעבורתי של יותר מ-20 עבירות תנועה. מעצרו הוארך בשישה ימים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים. השופט צבי פורר הורה על איסור פרסום שמו ותמונתו, לבקשת סנגורו.

הכתבה פורסמה לראשונה באתר ynet