תושבת רחוב צ'רצ'יל בצפון בנתניה טוענת, כי החתולה שלה נדרסה בחודש האחרון, סמוך לבית מגוריה. לדבריה, זו הפעם השנייה שחתולה שלה נדרסת. לדבריה, ברחוב לא קיימים פסי האטה, דבר שגורם לנהגים לנהוג במהירות מופרזת באין מפריע.

רחוב צ'רצ'יל. מה עם פסי האטה? | צילום: אלבום פרטי

"מדובר ברחוב צר ודו-סטרי, עם הרבה מכוניות שנוסעות משני הצדדים, לצד מכוניות שחונות בצדי הרחוב. הנהגים כאן נוסעים כמו מטורפים. החתולה שלי נדרסה על ידי נהג שנסע בצורה מסוכנת ממש, וזה מתאפשר כי אין כאן אף שלט שמגביל את המהירות, או לחלופין פסי האטה", מסבירה הדיירת. "יש כאן הרבה מאוד ילדים שחוזרים מבית הספר 'שרת' הסמוך, ובמצב הנוכחי מסוכן מאוד לחצות את הכביש. אני לא רוצה לדמיין מה עלול לקרות".

הפעם הראשונה שבה נדרסה חתולתה של הדיירת היתה לפני כשלוש שנים ואז, לדבריה, לא פנתה לאף גורם בנדון. אך כעת, כשהמקרה חזר בשנית, הגיעו מים עד נפש. "מספר המכוניות על הכביש עלה בשנים האחרונות, מה שהופך את הרחוב למסוכן אפילו יותר, והמצב הבעייתי הזה אינו זוכה למענה הולם. לאחר מקרה הדריסה האחרון פניתי לעירייה בבקשה להציב תמרור או אמצעי אחר שיגביל את המהירות ברחוב. קיבלתי מהם את התשובה שפנייתי מועברת לגורמים האחראיים, אך מעבר לזה לא ניתן שום פתרון ממשי".

מהעירייה נמסר: "הנושא הועבר לבדיקת הגורמים המקצועיים".