כוחות הצלה ליד תחנת הרכבת | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

-

אדם פרץ הבוקר (26.11) לשטח המסילה בתחנת בית יהושע, דרומית מתחנת נתניה, ונפגע ככל הנראה מרכבת חולפת.

ברכבת ישראל עדכנו כי "בשל הפגיעה האדם הועף חזרה לרציף וככל הנראה הדבר הביא לפגיעה בנוסעים נוספים ששהו על הרציף. נוסעים אלה לא נפגעו מהרכבת.

צילום: מצלמות אבטחה רכבת ישראל

"צוותי ביטחון והצלה של רכבת ישראל, משטרת ישראל ומד"א בדרכם במקום.
בהוראת המשטרה, תיסגר התחנה לתנועת רכבות. לפי שעה, רכבות מדרום מסתיימות בתחנת תל אביב סבידור מרכז, ומצפון בתחנת נתניה. עדכונים בהמשך".

פארמדיקית מד"א אוריאן לוקאץ' סיפרה: "כהשהגענו למקום המראה היה מזעזע ברחבה על הרציף שכב גבר בשנות ה-30 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 46 שהמתין ברציף נפגע מהאדם שנפגע מהרכבת ועף עליו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב".

זירת האירוע בתחנת בית יהושע | צילום: מתוך מצלמות אבטחה של רכבת ישראל

מאיחוד הצלה נמסר: "הולך רגל נהרג מפגיעת רכבת בתחנת הרכבת בית יהושע.

"חובשים באיחוד הצלה סניף שרון מדווחים מהזירה כי למרבה הצער נקבע מותו של הולך רגל עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל ומעניקים סיוע רפואי בזירת האירוע לפצוע קל עד בינוני.

"כמו כן צוותי חוס"ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה הוזעקו למקום לסייע לארבעה נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע". 

עמיר ברנד חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לשני עוברי אורח שנפצעו קל וקל עד בינוני כתוצאה מאופי האירוע. מדובר בהולך רגל שנהרג כתוצאה מפגיעת רכבת מה שגרם לשני עוברי אורח ששהו ברציף להיפגע אף הם. כמו כן צוותי חוס"ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה הוזעקו למקום לסייע לארבעה נפגעי חרדה בעקבות אופי האירוע".