פיצוץ ברכב בכביש החוף בין נתניה לחדרה: בשעה 14:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על רכב שעולה באש בכביש 2 סמוך למחלף חוף השרון לצפון.

פיצוץ ברכב בכביש החוף | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הפיצוץ על כביש 2 | צילום: שירות מיינט

מדובר ככל הנראה פיצוץ ברכב תוך כדי נסיעה. הרכב נעצר לאחר עשרות מטרים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר כבן 30 ומפנים לבי"ח 2 פצועים כבני 30 במצב בינוני וקל. 

ממשטרת שרון נמסר כי בעקבות הפיצוץ "נקבע מותו של נוסע ברכב, שני פצועים נוספים מטופלים במקום". הכביש משפיים לכיוון צפון - נחסם לתנועה לאחר הפיצוץ.

בהמשך עדכנה המשטרה כי "סמוך לשעה 14:53 התקבל דיווח על פיצוץ ברכב מסוג סקודה שנסע מדרום לצפון בהשתלבות של כביש 2 עם כביש 20. מעוצמת הפיצוץ נהרג גבר, ושני פצועים באורח קשה פונו לטיפול רפואי בביה"ח איכילוב. מממצאים ראשוניים עולה חשד שמטען חבלה התפוצץ ברכב. כוחות משטרה במקום. נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע".


 
פראמדיק על אופנוע חירום של מד"א עידן מספר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 30 לכוד בתוך הרכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערתכית קשה. הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. 2 גברים נוספים כבני 30 התהלכו מחוץ לרכב כשהם סובלים מפציעות הדף וכוויות. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד בינוני והשני קל."

בזק"א עדכנו כי "בכביש 2 מיקום לכיוון צפון, פיצוץ ברכב. 1 הרוג, 1 בינוני ו- 1 קל. הרקע ככל הנראה פלילי".

פיצוץ ברכב בכביש החוף | צילום: תיעוד מבצעי מד"א