שוטרי מחלקת הנוער בתחנת נתניה עיכבו לחקירה נער בן 17, תלמיד בית הספר "שי עגנון" בנתניה, החשוד בתקיפת תלמיד בן 14 מבית הספר "טשרניחובסקי" בעיר. האירוע התרחש ביום ראשון שעבר, בין השיעור השני לשלישי, בסביבות השעה 10 בבוקר. לכיתה של הנער, לקראת סוף השיעור, נכנס החשוד וקרא לו לצאת החוצה. הנער לא חשד בדבר ויצא אחריו. החשוד הוביל אותו למקום מבודד בחצר בית הספר, שם חיכה להם תלמיד נוסף בן 17.

"הוא שאל אותי 'אתה דחפת את הבן דוד שלי בפארק בשבת?', ואני עניתי לו שאני לא יודע על מה הוא מדבר", סיפר הנער,
"ואז הוא הפיל אותי על הריצפה והתחיל לבעוט בי עוד ועוד עם הרגליים". הנער המוכה, ילד רזה וצנום שנראה צעיר מגילו, אפילו לא ניסה להתגונן. "הוא התכרבל על הריצפה וניסה לגונן על פניו עם הידיים", המשיכה אמו לספר. "אבל הנער הזה המשיך לבעוט בראש, מבלי רחם".

למזלו, הוא מספר, תלמדים הבחינו במתרחש והזעיקו את השומר. השומר רץ למקום אך החשוד הבחין בו, קפץ מעל הגדר ונמלט על קטנוע שהמתין לו בחוץ. התלמיד החבול והמוכה ניגש לחדר המנהלת, אבל לדבריו מלבד שקית קרח לשים על החבלות, הוא לא קיבל כל עזרה. איש גם לא טרח להודיע לאמו שבנה הוכה. רק כעבור מספר שעות, מספרת האם, התקשר אליה בנה וביקש ממנה לבוא לקחת אותו הביתה.

"חיבקתי את הבן שלי ואמרתי בדמעות 'מלאך שלי איך זה קרה לך?', והוא ענה לי, 'אמא, איפה היית כשהמלאך שלך היה צריך אותך הכי הרבה?", היא מספרת בבכי. "השפתיים שלו דיממו, על כל הגוף שלו היו סימנים של מכות, בצד השמאלי של הפנים היה לו כתם אדום גדול והוא לא הפסיק לבכות. שאלתי אותו מי עשה לו את זה, אבל הוא רק רצה ללכת הביתה.
כשדיברנו עם המנהלת היא השיבה,'דברים כאלה קורים בין ילדים'".

והתשובות לא סיפקו את המשפחה. הם הגישו תלונה בתחנת משטרה והנער החשוד עוכב לחקירה. במקביל, הבן אושפז במחלקת הילדים בבית החולים "לניאדו". מאז שחזר הביתה הוא מסתגר בחדרו וסובל מכאבי ראש חזקים. "הבן שלי במצוקה אמיתית", אומרת האם. "אני כל הזמן סביבו ואני לא מרגישה שלמישהו בבית ספר אכפת ממה שעובר על הילד. אף אחד לא התקשר לשאול לשלומו ואף אחד לא ביקר".

תגובת משטרת נתניה: "בתום פעילות חקירתית מאומצת של מחלק הנוער יועבר התיק בימים הקרובים לעיון התביעה. אנו רואים בחומרה אירועי אלימות ובפרט אירועים מסוג זה".

מנהלת בית הספר, מכחישה מכל וכל את הטענות. לדבריה, האירוע התרחש במהלך ההפסקה הגדולה. התלמיד טופל על ידה ועל ידי המאבטח וישב בחדרה להשגחה, כאשר הוא מצלצל בנוכחותה לאימו. לטענתה באותו יום היא צלצלה אישית לאם ולבן זוגה מספר פעמים לבית החולים והם דווחו לה על הטיפול שהתלמיד מקבל. מחנכת הכיתה צלצלה אף היא ושוחחה עם בן זוגה של האם. למחרת שוב שוחחה המנהלת עם בן זוגה של האם, אשר מסר לה שהתלמיד משתחרר הביתה. במהלך השבוע שוחחה עם האם עוד מספר פעמים ואף העירה אותה באחד הבקרים משנתה".