מי העלים את השלטים בדרך לבית העלמין? בעיות בשילוט, או חוסר בשילוט נאות בדרך לבית העלמין בנתניה, מבלבלים את המבקרים בבית העלמין.

בני משפחה אבלים שקברו לאחרונה את יקירם, מתלוננים שמבקרים רבים לא הצליחו להגיע לבית הקברות. "בדקנו ואז הבנו כי רבים לא הספיקו להגיע לקבורה, אך ורק בשל בעיית שילוט הולם".

לדברי האבלים, "זה שרבים לא הצליחו להגיע למקום הוסיף כמובן לעוגמת הנפש שלנו, ולצער העמוק שלנו. תנופת הבנייה בקרית השרון שינתה את המראה המוכר של הדרך לבית העלמין, ובכל פעם מגלים פנייה חדשה או דרך, שלא מובילות אליה. שילוט
זה אלמנטרי והעירייה אמורה לדאוג לו".

ב"חברה קדישא" נתניה מאשרים כי נושא השילוט הוא אכן לא מכובד ולא ראוי. "הנושא הזה של השילוט הוא באחריות של עיריית נתניה", הם אומרים. "ובהחלט התפרצתם לדלת פתוחה. אנו מטפלים בנושא השילוט, לאורך השנים האחרונות אבל לדאבוננו, ללא הצלחה".

הגענו ל'וועדת תנועה' המחליטה על השילוט בעיר, ובסופו של דבר סוכם שמישהו בעירייה יתגייס לנושא הרגיש. נכון, הוצבו פה ושם שלטים על ידי העירייה, אך אלה נעלמו, בכל פעם מחדש, באורח פלא".

עכשיו מנסים להבין בחברה קדישא מי ולמה העלימו את השלטים. "יד אלמונית קיפלה, מעכה והשמידה אותם", הם אומרים. "אלה יכולים להיות נערים שחמדו לצון או אולי תושבים שלא נעים להם שיש שילוט אל בית העלמין בסמוך לביתם. כך או כך, אנו בקשר רציף עם העירייה ומבטיחים לנו שהדבר יבוא על תיקונו".

מיד עם הפנייה לעיריית נתניה ביום שני השבוע נמסר בתגובה, כי הנושא "יטופל מיידית על ידי העירייה. השלטים הוזמנו והם יוצבו בקרוב".