תושבת נתניה שידה נמעכה במכונה לאריזת תבלינים זכתה בפיצוי כספי בגובה 65 אלף שקל. התובעת עבדה בחודש אוגוסט 2005 בבית האריזה "אורתבלין" בתל מונד כפועלת אריזה על מכונה חדשה עם מסוע שמעביר את שקיות התבלינים לאריזה.

במהלך העבודה התכוונה לקחת שקיות כשלפתע נתפסה כף ידה השמאלית בחלק לא מוגן שהיה במסוע. כף ידה של התובעת שנתפסה במכונה נמעכה ורק לאחר מספר דקות הצליחו לחלצה והיא הועברה לבית החולים 'מאיר' בכפר סבא, כשכף ידה נפוחה במידה ניכרת.

בבית החולים גובסה התובעת שסבלה משטפי דם ובהמשך אובחנה נוקשות באצבעות, חוסר יכולת לקמוץ אגרוף ושינויים בצבע עור כף היד. התובעת עברה טיפולי ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה לצורך שיקום תיפקוד כף היד, אך לא ניכרה הטבה משמעותית בתנועות כף היד. מסיבה זו היא לא עבדה כשנה ואף הוגבלה תקופה ארוכה בהיקף
עבודתה וטיבה על ידי רופא תעסוקתי.

ועדה רפואית של הביטוח הלאומי קבעה לתובעת עקב התאונה נכות בשיעור של חמישה אחוז והתאונה הוכרה על ידי הביטוח הלאומי כתאונת עבודה. עורך הדין גיל קלופשטוק הגיש תביעה כנגד בית האריזה וחברת הביטוח שלו "המגן", בבית משפט השלום בנתניה.

בכתב התביעה נטען, כי הנתבעת לא נקטה באמצעי זהירות נאותים למניעת התאונה ולא הדריכה את התובעת באשר לדרך בטוחה לביצוע העבודה. כתוצאה מהתאונה הפכה התובעת "לנכה ומוגבלת, היא סובלת באופן קבוע מכאבים, נפגעו השתכרותה וכושר השתכרותה ונפגמה שמחת חייה".

לאחרונה הגיעו הצדדים להסכם פשרה, בלא שהוגש כתב הגנה. ההסכם קיבל תוקף בית משפט והתובעת פוצתה כאמור ב-65 אלף שקל.