סניף דואר בשכונת ותיקים בנתניה נשדד בשבוע שעבר בפעם השלישית השנה. משטרת נתניה מחפשת אחרי חשוד, ששדד ביום שני השבוע עשרת אלפים שקלים מסניף הדואר בשכונת הוותיקים בעיר.

ביום שני שעבר, בשעות אחר הצהריים התקבלה בתחנת נתניה הודעה אודות שוד בסניף הדואר ברחוב ויתקין. על פי עדויות שנאספו במקום, אדם, אשר החזיק בידו חפץ דמוי אקדח, נכנס לתוך הסניף ושדד באיומים את אחד העובדים במקום. על פי הערכה שנעשתה, מיד לאחר השוד, נשדדו כעשרת אלפים שקל מהסניף.

לאחר שביצע את השוד, האלמוני החמוש נמלט מהמקום מבלי לפגוע באיש מן העובדים או מהעוברים ושבים במקום. למקום האירוע הוזעקו כוחות תחנת נתניה. הם פתחו בסריקות האזור כולו, אך לא הצליחו לאתר את החשוד.

"זאת כבר הפעם השלישית השנה שסניף הדואר ברחוב ויתקין נשדד", סיפר סגן מפקד תחנת נתניה סגן ניצב רצון פרץ. "הפעם הראשונה הייתה לפני כשנה, פעם נוספת לפני כ-4 חודשים. בכל הפעמים נשדד סכום כסף דומה - קרוב לעשרת אלפים שקלים".

בעקבות השוד, תחנת נתניה ביקשה לתגבר את האבטחה במקום. ועל פי המשטרה, החיפושים אחרי החשוד נמשכים.
העובדים במספרה הסמוכה לסניף הדואר סיפרו כי העובדת במקום נאלצת כאמור להתמודד עם השודדים זו פעם שלישית במהלך השנה האחרונה.

"היא ממש מסכנה האישה הזאת, שעובדת בסניף הדואר", סיפר אחת העובדים במספרה הסמוכה לסניף. "תמיד שודדים אותה. היא יושבת שם כל יום לבד והיא כבר ממש מפחדת להגיע לסניף. הייתי במספרה כששמעתי את הצעקות שלה. היא צעקה כשזה קרה, 'אמא, אמא, שודדים אותי!' ואז הגיעו הרבה ניידות משטרה ואחר כך שמעתי שאפילו לא הצליחו לתפוס את השודד". את העובדים בסניף הדואר בנתניה לא ניתן היה לראיין, היות שהסניף נסגר ביום שלישי, למחרת השוד.

מדואר ישראל נמסר בתגובה: "תוכנית האבטחה השנתית של כל סניפי וסוכנויות הדואר בישראל נבנית על פי הנהלים שמכתיבה משטרת ישראל ולאחר קביעת התוכנית היא עוברת לאישורה של המשטרה. אנחנו מתכוננים להמשיך ולעמוד בנהלים כפי משטרה מכתיבה אותם ואנחנו מקווים שהמשטרה תמצא את השודדים ותמגר את התופעה".