ביום ראשון בצהריים, לפני עשרה ימים, התקבל דיווח בתחנת נתניה אודות התפרצות לדירה בעיר. על פי העדות שנתקבלה במשטרה שכנים באזור האירוע דיווחו על שתי נשים שפרצו לדירה באחת השכונות הדרומיות בעיר, ונתפסו "על חם" על ידי השכנים שהצליחו לתפוס אותן בשעת המעשה.

כוחות משטרה יצאו מיד לזירת האירוע, וכשהגיעו למקום העבירו להם השכנים את שתי הנשים, האחת בת 28 והשנייה בת 31. הנשים הוחזקו על ידי השכנים עד לבוא המשטרה ולא איפשרו להן להימלט מהמקום. על פי החשד, הנשים נכנסו לבניין המגורים בעיר, הוציאו מתוך נעליים שהיו בסמוך לאחת הדירות, מפתחות, ובעזרתם נכנסו לתוך דירה.

בזמן ששהו בפנים, הגיעה לפתע בעלת הדירה וגילתה להפתעתה הרבה, את שתי הפורצות. הנשים החשודות נבהלו כשהבחינו בה וניסו לנוס על נפשן, אך תוך זמן קצר נתפסו על ידי השכנים בדרכן למטה. ברשות הנשים נמצא רכוש גנוב. כוחות המשטרה שהגיעו לבניין עיכבו אותן לחקירה בתחנת נתניה.

"במהלך החקירה הנשים הכחישו את החשדות המיוחסים להן", סיפר רב פקד אסף זילברשטיין, ראש משרד החקירות ומודיעין בתחנת נתניה. "מדובר בשתי חברות, כאשר אחת מהן מתגוררת בנתניה, והשנייה באחד היישובים הסמוכים לעיר. החשודות סיפרו לחוקרים כי הסתובבו בשכונה כדי להתרים למען מטרה חשובה והכחישו כל קשר לפריצה. מדובר בשתי נשים עם הרשעות קודמות בתחום עבירות הרכוש".

הנשים נחקרו, נעצרו והובאו לבית משפט השלום בנתניה להארכת מעצרן. מעצרן הוארך ביום אחד ולאחריו הן שוחררו בתנאים מגבילים.