שר האוצר משה כחלון נפגש עם חברי מועצת העיר נתניה עופר אורנשטיין, אהרון אורגד ואדיר בנימיני וברך על האיחוד בין סיעות ״למען נתניה״ ו״כולנו עם אורגד״ שחתמו על הסכם שיתוף פעולה בקדנציה הקרובה כך שהסיעה המשותפת תעמוד על 3 מנדטים.

כחלון ציין בין השאר בדבריו: "האיחוד הוא בשורה טובה לתושבי נתניה. יש כאן חברי מועצה עם רקורד עשייה חברתי מוכח שיפעלו יחד לקידום נושאי החינוך, הקהילה, הבריאות והשכונות. אני מתכוון לתמוך בהם ולסייע להם כשר האוצר של מדינת ישראל לקדם את הפרוייקטים והיוזמות שלהם למען תושבי נתניה".

בנימיני, אורגד, השר כחלון ואורנשטיין | צילום: יח"צ

חברי הסיעה המשותפת שתקרא "כולנו למען נתניה" כבר הצהירו שבכוונתם לפעול בקדנציה הקרובה לקידום תקציבי החינוך, שיפוץ בתי הספר הותיקים ותנועות הנוער, הורדת הארנונה,בית חולים ציבורי חדש, הגדלת תקציב המרכזים הקהילתיים בשכונות, שדרוג הצהרונים, טיפול בנושאי הגימלאים, טיפול בבעלי החיים, חניה חינם לשעתיים במרכז העיר, מאבק במסתננים ועוד, אולם לא ברור אם יצטרפו לקואליציה העירונית ויתכן ויהוו מפלגת האופוזיציה הראשית,מה שבטוח הם הופכים יחד למעשה למפלגה השניה בגודלה וכוח פוליטי שלא ניתן להתעלם ממנו.

"החיבור הזה הוא חיבור של חברי מועצה עם אג׳נדה חברתית משותפת", הוסיף עופר אורנשטיין. "הגיע הזמן להפסיק עם הפילוגים.לאהרון אורגד זכויות רבות בנתניה ואין לי ספק שהחיבור ביננו ביחד עם הסיוע והגיבוי של שר האוצר יאפשר לנו לסייע בצורה טובה יותר לתושבי העיר ולקדם את המצע שסיעת ״למען נתניה״ התחייבה לבוחרים.חשוב להדגיש שזהו חיבור בין שתי סיעות עצמאיות ברמה המקומית ואני קורא לחברי מועצה מסיעות נוספות להצטרף אלינו ״

אהרון אורגד אמר: "החיבור בין כולנו עם אורגד לסיעת למען נתניה היה מתבקש לאור הערכים המשותפים ששתי הסיעות מאמינות בהם.  חבריי עופר אורנשטיין ואדיר בנימיני חולקים איתי דרך ציבורית משותפת של פעילות מסורה למען תושבי העיר לצד יושרה מוחלטת ודוגמא אישית. אפשר היה לראות כבר בישיבת מועצת העיר הראשונה שהקול המנוסה שלנו יהיה דומיננטי ומשפיע. הרוח הגבית והנחושה  שנקבל משר האוצר משה כחלון שתמך מאוד באיחוד הזה, ומכל שרי מפלגת כולנו וחברי הכנסת של המפלגה,תסייע לנו לקדם מטרות רבות ולי באופן אישי לקדם באופן מעשי את יוזמתי להקמת בית חולים ציבורי גדול ומתקדם בנתניה״.

עו"ד אדיר בנימיני: "אני מאוד שמח על האיחוד הזה, שייתן לנו רוח גבית נוספת וחזקה לקדם את האג'נדה שלנו.אין לי ספק שכחברי מועצת העיר נוכל להסתייע גם בנציגי סיעת 'כולנו' בכנסת ובממשלה ובראש ובראשונה, בשר האוצר, משה כחלון, שהינו מבכירי אנשי הציבור בישראל כיום. הכל מתוך מטרה להטביע חותם על המתרחש בעיר שלנו ולהביא לשינוי עמוק בסדרי העדיפויות הקיימים".