בית המשפט המחוזי בפתח תקוה גזר ביום שני השבוע את דינו של תושב נתניה, אפוורק מוצא, שלפני כשנה, ברגע אחד של זעם, דקר את אשתו ואת בנו וכמעט גרם למותם. אפוורק הודה בסעיפי כתב האישום שהוגש נגדו והורשע בגרימת חבלה בכוונה מחמירה. מה שמדהים הוא שחודשיים ימים לפני המקרה תקף מוצא את אשתו וגרם לה לחבלות, ככל הנראה על רקע סכסוך כספי. אך אז הוא שוחרר על ידי בית המשפט עם עונש מאסר על תנאי בלבד, וכאמור, חזר לתקוף בשנית.

אלימות במשפחה:
הסבתא למשטרה: הנכד שלי עומד להרוג מישהו
ואדי ערה: תקף את אחותו מפני שלמדה ועבדה
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

הדרמה בה נטל אפוורק תפקיד מרכזי התרחשה בחודש אוגוסט שנה שעברה. בשעות הלילה שבה אשתו של הנאשם מאירוע משפחתי ונכנסה לדירתם. באותה עת ישן הנאשם בחדר השינה. האישה נכנסה להתקלח ולאחר מכן צפתה בטלוויזיה עד שנרדמה. בסביבות השעה אחת וחצי בלילה קם הנאשם, נטל סכין, וללא כל סיבה נראית לעין החל לדקור את אשתו בסכין בכל חלקי גופה. האישה זעקה לבנה, שמיד רץ לסלון. האב הבחין בו ותקף אותו עם הסכין בפניו.

הנאשם דקר את בנו בגבו, בכתפו ובידו, תוך כדי שהאחרון ניסה להוציא את הסכין מידיו. הבן צעק לעבר אימו שתצא מהבית, ואחרי שהצליח להשתחרר מאחיזתו של
אביו, ברח לחדרו ונעל עצמו שם. לאחר מכן, נכנס הנאשם לחדר האמבטיה ודקר את עצמו באמצעות הסכין. אשתו ובנו של הנאשם ניצלו בנס.

כאמור, זו אינה הפעם הראשונה בה תוקף אפוורק את בת זוגו. הוא הורשע בעבר בתקיפתה ובחבלתה: אז, בית המשפט השלום בנתניה התחשב במצבו הקשה של הנאשם, בלקיחת אחריות ונכונותו לטיפול והטיל עליו עונש מאסר על תנאי בלבד. אפוורק הורחק מביתו למשך שמונה חודשים. גם הפעם התחרט הנאשם על מעשיו, אך הפעם בית המשפט לא השתכנע. אפוורק נידון לשש שנות מאסר בפועל.