את הצרחות של אנה אהרונוביץ' מנתניה, בחצר הבניין ברחוב שלונסקי, מתקשים השכנים לשכוח. אהרונוביץ', המגדלת בחצר הבניין למעלה מ-20 חתולים, רוכשת עבורם אוכל במאות שקלים ומכבסת להם שמיכות, נחרדה לראות כיצד כלב גדול משסה בפיו שני חתולים. "ראיתי אותו נועץ את שיניו בחתול ורץ לחתול הבא כששלולית דם גדולה נוצרת. זה היה כמו מסע הרג", סיפרה השבוע.

עוד ב-mynet:
"הכלבה של השכנים רצחה לנו שני חתולים"
לחזור ממילואים ולמצוא את החתול שלך דרוס
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

כל אותו זמן עמדו כעשרה בני נוער שהיו עם הכלב והבחינו לטענת השכנים במתרחש. "זה קרה בשעת צהריים. לפתע שמעתי צרחות עזות", סיפרה אחת השכנות בבניין. "יצאתי במהרה החוצה, ראיתי קבוצה של ילדים רצים. זה היה עניין של שניות, הם עקפו את הבניין ונכנסו לחצר הקטנה, עם כלב גדול. הכלב היה עם החתול בפה והכל מסביב נטף דם. זה היה מחזה מזעזע. בכיתי והייתי בהיסטריה".השכנים פנו מיד למוקד העירוני והועברו למשטרה. הם סיפרו לשוטרים על המתרחש וביקשו שתגיע ניידת מיד, אולם זו לטענתם לא הגיעה. "אם המשטרה הייתה מגיעה בזמן, היא אולי הייתה יכולה לתפוס חלק מהנערים. הבנתי שמדובר בכלב שתקף גם בעבר, ואני לא מבינה למה לא לוכדים אותו", הוסיפה השכנה.

עמותת "תנו לחיות לחיות" הפנתה מכתב באמצעות עו"ד ענבל קידר-ניר למפקד משטרת נתניה. "התקשיתי להבין מדוע לא טרחה ניידת להגיע למקום במהלך התרחשות קשה זו", כתבה קידר-ניר למפקד התחנה. "האירוע עלול היה להסתיים בפציעת אדם. מדוע התעללות איומה זו בבעלי חיים טרם טופלה האם זה המסר שמשטרת ישראל מבקשת לנכס לעצמה?".

מהמשטרה נמסר: "בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 הגיעה ניידת משטרה למקום, בוצעו סריקות נרחבות ולא אותרו חשודים".