תושבת נתניה, בת 39, תמיד חלמה על חזה יפה. לפני כחמש שנים היא החליטה לא לחכות עוד. אחרי בירורים רבים, היא הגיעה לייעוץ במרפאה פרטית של רופא פלסטיקאי בנתניה, מוכר בתחומו. בחודש יוני 2008 היא הגיעה שוב לשיחה קצרה עם היועצת, נקבע לה תאריך לניתוח למחרת והיא נדרשה לשלם עבורו 7,000 שקלים.

עוד ב-mynet:
חשד: רופא הנשים ביצע ניתוחים מיותרים
"בית החולים הרדים את בתנו התינוקת בטעות"
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

ביום המחרת הגיעה האישה למרפאה אך התחילה להתלבט. לטענתה, הצוות הרפואי שיכנע אותה לעבור את הניתוח. היא הוכנסה לחדר הניתוח למשך קרוב לשעה, והניתוח התבצע תחת הרדמה כללית. עשר דקות אחרי שהתעוררה, היא טוענת, היא נשלחה לביתה.

"לא ניתן לתובעת זמן מספיק לעיכול ההחלטה, וכשרצתה לדחות את הניתוח, הופעל עליה לחץ נפשי. לתובעת לא נערכה כל הערכה פסיכיאטרית קודם לניתוח והיא לא עברה בדיקות מעבדה, למרות שעמדה להיות תחת הרדמה כללית", כתב בחוות דעתו, שהוגשה במסגרת התביעה, ד"ר שריה כהנוביץ, מומחה לכירורגיה פלסטית.

כשלושה ימים אחרי הניתוח, טענה האישה, החלו הבעיות. היא החלה לסבול מנפיחות ומכאבים באזור החזה, וכשבועיים אחר הניתוח, התפרים מתחת לשדיים שלה נפתחו. היא הגיעה למרפאה, שם היא פגשה את הרופא שניתח אותה, שהסביר לה שאין מה לדאוג. לפי כתב התביעה, הוא סגר את התפרים עם סיכות מתכת והורה לה למרוח פולידין לחיטוי בביתה.אך הכאבים לא חלפו. האישה ניסתה להשיג את הרופא שטיפל בה, אך הוא, לטענתה, לא ענה לטלפונים, והמרפאה הייתה סגורה. כחודש לאחר הניתוח, חרגו
שתלי הסיליקון אל מחוץ למקומם שמאחורי השדיים והאישה אושפזה בבית החולים "איכילוב" למשך 10 ימים, במהלכם שתלי הסיליקון הוצאו והפתחים נסגרו.

האישה, על פי התביעה, חזרה לביתה שבורה נפשית ופיזית. היא התלבטה עד שהחליטה לפנות לעו''ד יהודה אדרי, על מנת שייצג אותה בתביעה נגד הרופא שניתח אותה והצוות הרפואי במרפאתו. לאחרונה כאמור, בית משפט השלום בנתניה נתן תוקף להסכם פשרה, במסגרתו תקבל התובעת פיצוי של כ-160 אלף שקלים.