ביום חמישי לפני כשבוע וחצי הוגש לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד תושב נתניה בן 27, שבעקבות ריב עם אשתו ניסה להצית את בלוני הגז של הבניין בו מתגורר.

עוד ב-mynet:
תקף את אשתו ואיים עליה בגלל ויכוח על גזר
חשד: כפה על אשתו לעסוק בזנות
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

על פי כתב אישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז מרכז, במהלך שעות הלילה המאוחרות פרץ ויכוח קולני בין השניים. הוויכוח בין בני הזוג התלקח על רקע תחושות קנאה הדדית שחשו האחד כלפי השנייה. במהלך הוויכוח, הבעל, שהיה שיכור, איבד את עשתונותיו והחל לאיים על אשתו. הוא צעק שירצח אותה ולאחר מכן אחז בידו את עגלת התינוק שלהם והשליך אותה בחוזקה מחוץ לחלון.דיירי בניין שהתעוררו עקב הקולות שעלו מדירתם של השניים, ביקשו ממנו להירגע, אבל זה רק הרגיז אותו עוד יותר. עוד עולה מכתב האישום, כי הבעל החל לאיים גם על דיריי הבניין וצעק: "אתם תראו מה אני הולך לעשות לכם פה" ו"תרדו אם אתם גברים". לאחר מכן, הוא רץ לעבר שישה בלוני גז אשר עמדו בחצר הבניין ועקר אותם ממקומם ומצנרת הגז אליה היו מחוברים. כשהגז החל לדלוף מהצנרת, הנאשם אחז בידו במצית וניסה להצית את הגז. למזלם הרב של דיירי הבניין, חברו של האיש, שהגיע למקום האירוע מנע ממנו להדליק את הגז והרחיק אותו ממקום.

הבעל המשיך להשתולל גם אחרי הגעת צוותי כיבוי אש והמשטרה. במהלך החקירה המשטרתית התברר, כי הנאשם הנו בעל עבר פלילי עשיר הכולל הרשעות בעבירות נשק, גרימת מוות ברשלנות, שיבוש מהלכי משפט וסמים לצריכה עצמית. הוא נעצר ומעצרו הוארך.