תאונת עבודה מצערת לצעירה בת 25 מאזור נתניה, שנענתה להצעת עבודה לחלוקת עלונים לציבור, וננשכה על ידי כלב. חברה שזכתה במכרז לחלוקת עלונים לקראת השקת רפורמה בתחבורה הציבורית, כינסה 2,000 דיילים באזור פתוח בגוש דן, אולם לא דאגה לכאורה להציב שירותים ניידים. הצעירה נאלצה לחפש מקום לעשיית צרכיה, והחלה להטיל את מימיה בגינה ציבורית, אלא שאז הופתעה על פי החשד על ידי כלב, אשר נשך אותה עמוקות בירכה. הצעירה פנתה לעו"ד אמיר לוי מנתניה, וזה הגיש לאחרונה תביעת נזיקין כנגד בעלי הכלב, ונגד החברה שהעסיקה את הצעירה.

עוד ב-mynet:
תופעה בנתניה: נוטשים כלבים בשטחים פתוחים בשכונה
הכלב נשך, בעליו נתבע על סך 260 אלף שקלים
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות נתניה" בפייסבוק

על פי כתב התביעה, מיד לאחר אירוע הנשיכה ובעודה סובלת מכאבים, התדפקה הצעירה על דלת ביתו של בעלי הכלב. בחור צעיר אשר פתח את הדלת ושמע ממנה שהיא ננשכה על ידי הכלב, גער בה לכאורה ודרש ממנה להסתלק מביתם. ניידת משטרה הוזמנה למקום, אך במהלך גביית העדויות על ידי השוטרים, ניסה הכלב לכאורה לתקוף גם אותם. הצעירה פונתה לטיפול רפואי ושוחררה לביתה.לדברי עו"ד אמיר לוי, האירוע נגרם עקב רשלנותו של בעלי הכלב, בכך שהחזיקו ללא זמם על פיו, ללא השגחה בשטח ציבורי, ללא נקיטה במידת הזהירות הנדרשת, וללא הגשת עזרה לצעירה לאחר שהותקפה. עוד הוסיף לוי, כי החברה שהעסיקה את הצעירה התנהלה אף היא ברשלנות כאשר לא סיפקה לעובדיה תנאי עבודה בסיסיים, כגון גישה למתקני שירותים.

המוסד לביטוח לאומי הכיר באירוע הנשיכה כ"תאונת עבודה", וקבע לתובעת נכות צמיתה בשיעור של 10%. "ממועד הנשיכה ואילך, ובעיקר במהלך תקופת ההחלמה הממושכת, נזקקה התובעת ואף תזדקק בעתיד לקבלת עזרה למילוי צרכיה היומיומיים", נטען בכתב התביעה.