מלון איילנד (צילום: אורי אקרמן)

אנחנו הוזמנו על ידי המלון באחד מהימים החמים של חודש אפריל, לשישי שבת שלווים כדי לחוות דעתנו על אחד המלונות היוקרתיים בעיר. ישנו בסוויטה באחת הקומות הכי גבוהות של המלון, דופלקס בקומה ה- 26.

מלון איילנד (צילום: אורי אקרמן)

הנוף היה עוצר נשימה, והאנשים למטה נראו קטנים כמו נמלים. אני שסובלת בדרך כלל ממחלת גבהים קטנה דווקא נהנתי מהתצפית הגבוהה על העולם, ולרגעים חשתי בתוך סירה על הים (מזל שאני לא סובלת ממחלת ים).

החדר היה מעוצב בקווים שקטים, הצבעים השולטים היו לבן ועץ שהשתלבו נפלא עם הכחול הגדול שנשקף מחלונות הזכוכית הגדולים שהיוו את האטרקציה המרכזית של החדר.

חדר במלון איילנד (צילום: אורי אקרמן)

המלון שומר על כשרות ואווירת המלון בשבת מורגשת. נהניתי להקשיב לתפילות היפות בדרך לחדר האוכל. האוכל ביום שישי בערב היה מגוון וטעים מאוד, ניתן היה לבחור ממנות בשר, עוף ודגים וגם שולחן הסלטים היה צבעוני ועשיר במיוחד. אפילו גזרת הקינוחים הכשרים הצליחה להפתיע אותי לטובה, בעיקר הקינוח הלימוני ועוגת הקרמשניט הטעימה.

דבר אחד שהיה חסר בחדר האוכל רחב הידיים הוא הכוכב של המלון, הפיצ'ר המרכזי, הרי הוא הים, שלא נשקף במלוא הדרו מחדר האוכל שכן זה שכן בקומה 2-, מתחת לאדמה. 

טרקלין - מלון איילנד (צילום: אורי אקרמן)

את השבת שלנו בילינו בבריכת המלון היפה. יש הרבה כיסאות נוח לבנים שסובבים את הבריכה, ואורחי המלון מתאספים שם במהלך היום. במתחם ישנו גם בית קפה שמציע אוכל קל ושתייה לאורחים.

ראוי לציין, כי בשבת, ההיצע מסתכם בצ'ולנט, אז אם אתם לא מחובבי המזון העשיר בשעה שאתם רוחצים בבריכה בבגד הים הצמוד, רצוי שתמצאו אופציה חלופית (המסעדות שמתחת למלון סגורות בשבת, היו שהזמינו מזון במשלוח).

אני מציינת זאת כי ישנם אורחים שאלו יהיו עבורם נקודות זכות ואחרים שאולי יעדיפו להגיע בימים אחרים בשבוע בהם הגבלות הכשרות פחות מורגשות.

חדר במלון איילנד (צילום: אורי אקרמן)

בסה"כ נהננו מאוד מהשהות במלון היפה, שמציע נוף נפלא, בריכה כייפית והרבה שלווה ורוגע. כשאתם נמצאים במלון איילנד תוכלו להבין מדוע העיר נתניה מקבלת תדיר כוכבי יופי, ולהמליץ גם לתיירים מחו"ל להגיע הנה בלב שלם.

נתניה מקומה 26 במלון איילנד (צילום: עדי ארצי)