אנחנו משקיעים בעיצוב המטבח שלנו סכום לא מבוטל של כסף, וככזה, אנחנו רוצים שהוא ישמש אותנו בבטחה ולא יתיישן במהירות. בעוד טרנדים באים והולכים ומחלפים בכל שנה, נראה שיש מרכיב אחד שתמיד יישאר באופנה ואף פעם לא יראה לנו מיושן, והוא הצבע הלבן.

הצבע הלבן משדר תחושה חיובית, של אושר, טוהר וניקיון. מטבחי גיא גולד - נגרות אישית. יח"צ

"הצבע הלבן, על כל גווניו תמיד יראה לנו נקי ורענן, הוא תמיד יהיה קלאסי ויתאים לכל תקופה ולכל סגנון של עיצוב, בין אם בסגנון כפרי, הייטקיסטי או מינימליסטי" אומר גיא גולד, בעלת נגרייה פרטית ואיכותית במושב עזריאל, העוסקת בעיצוב מטבחים, חדרי אמבטיה וארונות קיר.

לדברי גולד, אשר עיצב ובנה מטבחים בעשרות דירות ובתים ברחבי הארץ, לצבע הלבן יש יתרון גדול מאוד "הצבע הלבן נותן לנו את האפשרות ליצור מטבח בכל תקציב, כאשר מחיר ממוצע של מטבח מתחיל ב 30,000 ומעלה. המחיר תלוי בגודל המטבח, החומרים וכמובן העיצוב וסוג הגימור".

מטבח מעוצב בלבן, גיא גולד - נגרות אישית. יח"צ

"מעבר לדומיננטיות והיוקרה שמשדר לנו הצבע הלבן, יש לו גם יכולת ליצור תחושה של מרחב, כך שגם אם מדובר בחללים קטנים, המטבח יראה לנו מרווח ונוח לעבודה. ועל מנת לספק את נגיעות הצבע ניתן לעשות שימוש בפרזול בצבעי כסף או נחושת, לבחור במוצרי חשמל מפלדת אל-חלד וכמובן ליצור משחקים עם תאורה וחפצי נוי" מוסיף גולד, "אפשרות נוספת ומעניינת לא פחות היא השילוב בין הצבע הלבן לבין העץ הטבעי כמו במשטחי עבודה מעץ בוצ'ר או במידוף".

הלבן משקף אור, כך שגם מטבחים קטנים ירגישו מרווחים . מטבחי גיא גולד - נגרות אישית. יח"צ

לגבי הבחירה האולטימטיבית לצבע מטבח, אומר גולד כי "הלבן תמיד יעמוד במבחן הזמן, הוא אף פעם לא יראה לנו מיושן או לא עדכני, ותמיד נוכל לחדש את המטבח אותו על ידי החלפת פרזול או אלמנטים עיצובים".

גיא גולד – נגרות אישית

"גיא גולד" הינה נגרייה פרטית ואיכותית, עתירת ניסיון הפועלת במקצועיות רבה מעל 18 שנים ועוסקת בנגרות ובפרוייקטים של בתים, עיצוב מטבחים, חדרי אמבטיה, ארונות קיר ועוד וכל זאת בהתאמה לטעמו האישי וצרכיו של הלקוח, האדריכל והמעצב. אולם התצוגה, הממוקם במושב עזריאל שבגוש תל-מונד, כולל חלל גדול בו ניתן להתרשם ממגוון המטבחים והארונות המעוצבים. הנגרייה מייצרת ומספקת מוצרים בהתאמה מיטבית לצרכי הלקוח, תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים, איכות ורמת גימור ללא פשרות. וזאת במטרה לתת מענה לטעם האישי של כל לקוח ולהגשים את חלומותיו. לקביעת פגישת ייעוץ: 09-7968084.