צילום מתוך מצלמות האבטחה, באידבות דוברות המשטרה

אולי עכשיו הוא ילמד את הלקח. שוטרי תחנת באר שבע מהיחידה ללחימה בפשיעה החמורה עצרו אתמול (שני) אזרח זר מירדן בחשד כי שדד סניף דואר בבאר שבע וניסה לשדוד את סניף הדואר במיתר.

לפני יומיים (ראשון, 20.01) התקבל דיווח על שוד בסניף בנק דואר במרכז "ביג" בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום החלו בתחקור מהיר, ממנו עלה כי למקום נכנס אדם אשר הסתיר פניו, איים על הפקידה באקדח, הגיש לה פתק ובו הודיע לה כי זהו שוד, ועם קבלת הכסף נמלט. בעקבות המקרה החלה חקירה נרחבת, במהלכה בוצעו סריקות ברחבי העיר במטרה לאתר את החשוד.

צפו, כך נשדד הסניף בבאר שבע:

עם התקדמות החקירה נודעה זהותו של חשוד. אז החליטו במשטרה ללכוד את החשוד "על חם". בפעילות מבצעית ממוקדת נערכו שוטרים סמויים בסניף בנק דואר ביישוב מיתר. עם הגעת החשוד למקום, ולאחר שהחל בביצוע שוד נוסף, נעצר בשעת מעשה, לא לפני שנאבק עם השוטרים.

בבדיקה עלה כי מדובר בנתין ירדני כבן 24, שכאמור שוהה בארץ שלא כחוק, על פי החשד. לאחר מעצרו הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא. בתום הדיון היוןם (שלישי) בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע הוחלט על המשך מעצרו של החשוד עד ליום שני, 28.01.

"מעצרו של החשוד הנו פרי חקירה משטרתית נחושה ומצטרף לרצף הצלחות בפענוח מעשי שוד אשר אירעו לאחרונה בגזרת העיר באר שבע", כך נמסר מהמשטרה.