אביב אברהם חוגג

במכבי נתניה התעוררו הבוקר (20.8) מרוצים, לאחר משחק התיקו 1:1 בטוטו-טרנר מול האלופה הפועל ב"ש. בסיכומו של דבר, אף אחד לא יזכור שב"ש הופיעה למשחק בהרכב משני (עקב משחקה השבוע במוקדמות ליגת האלופות) – אלא ייקח את הדברים הטובים והנקודה החשובה של הצהובים, במגרש אולי הכי קשה בארץ.

נתניה קיבלה מחמאות רבות על צורת המשחק שלה, עליה אחראי סלובודן דראפיץ' כמובן. הוא העמיד את חניכיו טוב וחזק, ונתניה ידעה לצאת למתפרצות מהירות, שאחת מהן הסתיימה בשער נהדר של אביב אברהם דקה לסוף המחצית, לאחר בישול של סבע הנהדר. גם ערן לוי ובמיוחד עלי מוחמד, היו מצטיינים בתיקו הזה, שהחל עם יתרון מוקדם של ב"ש מרגלי פקהארט (דקה 40).

על המלחמה של נתניה אתמול בב"ש יעידו יותר מכל הכרטיסים שספגה: ויקי כחלון, דן גלזר ואביב אברהם חטפו צהובים, בן צעירי ראה אדום ונתניה נאלצה להסתדר יותר מ-20 דקות ב-10 שחקנים.

בסוף המשחק נרשמה תגרה בין אוהדי נתניה לב"ש מחוץ לאצטדיון, כשכל מחנה אוהדים מאשים את מקבילו. לא היו נפגעים. מאמן הפועל ב"ש ברק בכר החמיא לנתניה ואמר בסיום כי יש לה פוטנציאל להיות הפתעת העונה.

שוער הקבוצה דני עמוס, אמר בסיום: "כולנו ידענו שב"ש עדיין לא הפסידה בבית שלה 36 משחקים ברציפות. יש לנו שני מאמנים שנתנו לנו את הביטחון והכינו אותנו טוב, ידענו שאנחנו יכולים להפתיע".

המאמן סלובודן דראפיץ' טס הבוקר לחו"ל לסידורים אישיים ויחזור בהמשך השבוע.