דיא סבע חוגג (צילום: מנהלת הליגה)

מכבי נתניה חוגגת בתחילת השבוע הזה ניצחון ענק 0:3 בחוץ על מ.ס אשדוד ויכולה להיות מרוצה מפתיחת העונה שלה, שבניגוד לתחזיות, מראות כי היא יכולה להיות פקטור מוצלח דווקא בחלק העליון של הטבלה.

הקורבן בשבת הייתה מ.ס. אשדוד ומאמנה ראובן עטר, שראו איך ערן לוי, דיא סבע וחבריהם עושים את מה שצריך ללא קושי מיוחד ושמים שלושה שעברים ברשת של השוער היריב ירדן קרישטול.

מי ששוב סיפק את הסחורה היה דיא סבע שכיכב עם צמד (53, 64) ובישול לקייטה (83). סבע עלה לפסגת טבלת המבקיעים נכון לעכשיו. "בלי דיא סבע וערן לוי זו לא אותה נתניה", אמר לאחר המשחק האוהד מתן אוחיון. "אז היום ערן לא שיחק אבל למזלנו יש את סבע שמסתמן ככוכב של הקבוצה בעונה הזאת באופן רשמי".

ובינתיים, זעם בהנהלת המועדון על חלק מהאוהדים לאחר שרימון עשן שנזרק אתמול לפני המשחק באשדוד, גרם לעיכוב בפתיחת המשחק ועלול לעלות לקבוצה כסף רב. היא תועמד לדין משמעתי בהתאחדות ביום רביעי הקרוב לאחר ששופט המשחק אסעד ג'בארין ציין את האירוע בדוח השיפוט. הבעלים של המועדון איל סגל הוציא הודעה זועמת בראשון בבוקר על האוהדים וכתב כי אם ימצאו האחראים לנושא הם יתבעו בבית משפט אזרחי ויאלצו לשאת בתוצאות הכספיות של מעשיהם.