דיא סבע חוגג (צילום: מנהלת הליגה)

במכבי נתניה תקפו היום (16.10) את מועדון נס טוברוק על רקע השחקן דיא סבע. בין הניצים מתקיים הליך הבוררות לגבי תג המחיר שלו – כאשר היום פורסם כי טוברוק רוצה את סבע בתמורה לתג שנקבע 1.2 מיליון שקלים (ובתמורה תוותר נתניה על הזכות לרכושו).

במכבי נתניה זעמו היום על הפרסומים. "למרבה הצער, טוברוק בחרה להתנהל (ולא בפעם הראשונה בהליך זה) בצורה מחפירה ומניפולטיבית. טוברוק מנסה לעשות כל תרגיל נחות אפשרי כדי לנסות ולהעלות את מחירו של דיא סבע במהלך הליך הבוררות, ולמרבה הצער הדברים מביכים. מעבר לכך שהידיעות ההזויות שטוברוק מוציאה לכלי התקשורת הן שקריות, יש לדברים חומרה יתרה נוכח העובדה שהן מנסות להשפיע על הבורר הנכבד בעיצומו של ההליך המשפטי.

זוהי לא דרכה של מכבי נתניה. את ההליך תנהל מכבי נתניה בפני הבורר הנכבד. כך, גם את מה שיש לה להגיד על ההתנהלות המבישה של טוברוק היא תגיד לבורר הנכבד ולו בלבד. בשולי הדברים מוצאת מכבי נתניה לגנות את האופן הדוחה בו מתייחסת טוברוק לדיא סבע. כנראה ששכחו שם ששחקנים הם לא חפצים וגם לא סחורה".

בעלי טוברוק אריק איזיקוביץ' מסר היום: "השאלתי את דיא סבע למכבי נתניה בחינם ואני יותר משמח שהוא היה מהגורמים לעליית הקבוצה לליגת העל וגם התבססותה בליגת העל. מאחר ואייל סגל, העריך את השחקן ב-100 אלף ש”ח ולא מצא לנכון במהלך השנה וחצי החולפות להעביר לטוברוק ולו 100 שקל על החשבון, אמרנו את דברנו ובכך הבאנו לסיום יפה את הסאגה בין הצדדים, בתקווה להמשך שיתוף פעולה בין המועדונים בעתיד".