יעל פרץ חברת קבוצת הכדורגל בנות נתניה

    

חברת קבוצת כדורגל הנשים של "בנות נתניה" יעל פרץ, לא מסתפקת באימונים הרגילים במסגרת הקבוצה, ונרשמה לסדרת אימונים בטכנולוגיית miha bodytec הגרמנית בישראל.

פרץ מגיעה לאימון תמיד לפני משחק ואימון בליגה על מנת למצות את יכולותיה. "אני חושבת שכל ספורטאי צריך לעשות ככל שניתן על מנת להוציא את הכי טוב מעצמו כדי להגיע להישגים מירביים", היא מספרת.

"אחרי חמישה אימונים מרגישים שינוי ברמת הכושר והכוח שלי. אימון של 20 דקות בשבוע מאפשר לי להגיע בכושר מעולה למשחק ולמקסם את היכולות הספורטיביות שלי".

שיטת ה-EMS מבוססת על שימוש בגירוי חשמלי. המתאמן לובש לגופו חליפה ובה אלקטרודות הממוקמות על קבוצות שרירים עיקריות בגוף (גב, בטן, חזה, ידיים, רגליים, ישבן). במהלך האימון שולח מחשב שאליו מחוברת החליפה גירויים חשמליים ממוקדים, המפעילים כמה איברים במקביל.

הפולס, שאת עצימותו קובע המאמן האישי, מפעיל את השרירים באפקטיביות גבוהה במיוחד, ועל כן ניתן להסתפק באימון שבועי אחד קצרצר וליהנות מגוף מחוטב ובריאות משופרת. מטרת האימון, מעבר לחיטוב, לעיצוב, לשריפת הקלוריות ולהצרת היקפים, היא לחסוך בזמן.

השיטה נחשבת לפופולארית במועדוני ספורט מובילים בעולם. כך למשל שחקני קבוצת הכדורגל הגרמנית באיירן מינכן ושחקני קבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי ובקרב ספורטאים נוספים בעלי שם עולמי, כמו יוסין בולט.

בנתניה, ניתן למצוא את הטכנולוגיה בסניף של רשת מכוני EMS Club.