שלומי אזולאי מפציץ  (צילום: עוז מועלם)

מה קורה שלומי? התאוששתם מההפסד להפועל חיפה?

"אין לנו הרבה ברירות, אנחנו צריכים להתגבר על ההפסד הזה, אבל אני יכול להגיד שאנחנו בהחלט מרגישים פספוס. זה משחק שבו המאמץ הפיזי שלנו היה גדול יותר ממשחקים אחרים, אבל לתת מעצמך כל כך הרבה, לצאת גמור מהמשחק ובסופו של דבר ללא נקודות, זה יותר מהפסד רגיל".

זה היה אחד המשחקים היותר טובים שלכם העונה.

"זה נכון, היה לנו באמת משחק טוב. זה היה משחק שיכול היה גם ללכת לכיוון שלנו, אבל לצערנו זה לא קרה".

איך נראית סכנין מודל 2017/18?

"בכל עונה מעמידים בסכנין קבוצה טובה. אנחנו צריכים לחבר שניים או שלושה ניצחונות, כי בני סכנין זאת קבוצה שברגע שהדברים מתחברים לה, היא רצה ונראית נהדר".

חזרת לקדנציה שנייה בסכנין, אחרי שפליקס נעים מונה למאמן. מה אתה יכול לספר עליו?

"זאת הפעם הראשונה שאני מתאמן אצלו, ומאוד התרשמתי ממנו. הוא מאמן מצוין, ויש לו גם חיבור טוב עם השחקנים. הוא מבין את הראש של השחקנים, מקשיב להם ויודע מה הם רוצים. יש לו הרבה ידע, ויחסי האנוש שלו מעולים. פליקס אולי לא צעיר בגילו, אבל הוא מתאים את עצמו לכדורגל המודרני, שזה לא מובן מאליו".

אתם פוגשים את מכבי נתניה, איך הם נראים לך לקראת המשחק מולם?

"מכבי נתניה נראית היום הכי טוב בליגה, חד משמעית. אף פעם לא ראיתי את נתניה כמו שהיא נראית היום, מה שמבטיח שיהיה לנו מאוד קשה. ראיתי אותם במחזור האחרון מול קריית שמונה, נתניה זאת קבוצה שיכולה לסיים משחק תוך ארבע דקות, זה פשוט מדהים. אני מקווה שיהיו לנו תשובות טובות למשחק של נתניה. נגיע הכי מוכנים שאפשר, כך שעם רצון כמו שהראינו מול הפועל חיפה, עם קצת מזל ויכולת אישית, אפשר לעשות תוצאה טובה". 

אנחנו מדברים על קבוצת הצמרת של נתניה, אבל רק שלוש נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות.

"זה נכון, אבל כשאתה מסתכל על נתניה אתה רואה קבוצה מצוינת שעומדת טוב על המגרש. יש להם שחקנים מאוד איכותיים, ולא סתם משבחים את הקבוצה בכל מקום. לדעתי, היו צריכות להיות להם יותר נקודות ממה שיש להם עד עכשיו. אני חוזר ואומר, הם כרגע נראים הכי טוב בליגה".

את סלובו דראפיץ' אתה מכיר, שיחקת אצלו די מזמן בהפועל כפר סבא.

"נכון, אני מכיר את סלובו, שיחקתי אצלו בעונה השנייה שלי בבוגרים. הוא מאמן מצוין, הוא עבד הרבה שנים עם רוני לוי וברור שהוא יודע המון כדורגל".

אתם מארחים את משחקי הבית שלכם באצטדיון בעכו, כמה זה פוגע בכם?

"זה מאוד פוגע. שיחקתי בסכנין לפני שנתיים, ואני יודע מה זה אצטדיון דוחא בשביל הקבוצה הזאת. יש למגרש הזה כל כך הרבה עוצמות, שהוא נותן לך יתרון והקהל דוחף מאוד. האוהדים שלנו מגיעים לעכו, אבל אנחנו לא מרגישים שם בבית".

איך אתם מתכוונים לעצור את מכבי נתניה?

"נגיע מוכנים. למדנו כל פרט קטן על מכבי נתניה במהלך השבוע, ואני מקווה שזה גם יצליח לנו ויבוא לידי ביטוי במשחק".