דיא סבע (צילום: אבי רוקח)

במשחק שקול בחוץ נגד אשקלון, חזרו שחקני מכבי נתניה הערב (שבת) עם נקודה אחת בלבד באמתחתם לאחר שהמשחק מול המארחים הסתיים ב-1:1.

זה היה התיקו השני ברציפות של נתניה והיא מעט מאבדת גובה לאחר תקופה נפלאה מבחינתה.

זה התחיל טוב. ערן לוי מצא בכדור חופשי את דיא סבע, וזה כבש בבעיטה – 0:1. נתניה כבר חשבה שילך לה קל יותר אבל אשקלון איזנה את מאזן הכוחות גם בחצי השני.

בדקה ה-72 הגיע השיוויון: אייל משומר הגביה ללוגסי שנגח מקרוב – 1:1. נתניה עוד יכולה הייתה לכבוש אך החמצה מזעזעת של דיא סבע וכדור חופשי לא מדויק של ערן לוי בתוך תוספת הזמן הביאו לחלוקת הנקודות.

מאמן נתניה סלובדן דראפיץ' נשמע מאוכזב בסיום:  "מגרש קשה זה של אשקלון. אם אתה לא כובש את השני אתה סופג. המשחק שלנו היה לא מי יודע מה, אנחנו צריכים להשתפר. אין ספק שמגיע לאשקלון תיקו. יש לנו עוד משחק אחד לסיים את הסיבוב ומקווים לסיים אותו טוב, אנחנו בדרך הנכונה".

הפועל אשקלון: איינוגבה, אייל משומר (ירדן אבוחצירה, 82), ברניסלב יובאנוביץ', טל מכלוף, עוז ראלי, מילאן סמילאניץ', מירקו אורמוש, רודי חדד, מושיקו לוגסי, רמזי ספורי וגונדס אג'אי.

מכבי נתניה: עמוס, ויקי כחלון (חגי גולדנברג, 68), דודי תירם, ברנקו ורגוץ', בן צעירי, דן גלזר (עלי מוחמד, 55), ניקו אולסק, אביב אברהם (דידייה קוגבניה, 77), דיא סבע, ערן לוי ואלחסן קייטה.