ביום שני (5.6) נערך יום שיא בבית הספר שז"ר בנתניה בהשתתפות הלהקה "קפה שחור חזק", לרגל סיכום שלושה חודשי למידה של תלמידי כיתות ה'-ו' בנושאים מוסיקה, תחביבים וכישרונות במשימות המשלבות מיומנויות מידע ומחשב.

תלמידי בית ספר שז"ר (צילום: סיסמה לכל תלמיד)

ביום השיא, אשר שודר בשידור ישיר על גבי הפלטפורמה המתקדמת לניהול ולמידה של מיזם "סיסמה לכל תלמיד" השתתפו כ-60 אלף תלמידים מבתי ספר מהצפון, מהמרכז ומהדרום, השותפים במיזם.

שיא הפעילות הגיע לאירוע חגיגי שהתקיים השבוע, במסגרתו הגיעו חברי להקת "קפה שחור חזק", אשר גדלו בשכונת נורדאו בנתניה, לפעילות מסכמת בבית הספר שז"ר.

בתחילת המפגש הציגו התלמידים את תוצרי הלמידה שלהם, ביניהם, תעודת זהות על הלהקה על גבי מצגת אישית, ספר דיגיטלי ופוסטרים שהכינו. לאחר מכן נערך ראיון עם חברי הלהקה, על בסיס השאלות שהעלו טרם הפעילות תלמידי בתי הספר השותפים במיזם.

תלמידי בית ספר שז"ר (צילום: סיסמה לכל תלמיד)

חברי הלהקה סיפרו את סיפורם האישי, על ילדותם בנתניה וכיצד הצליחו להגשים את חלומם. בהמשך, התקיים חידון רב משתתפים, אשר שודר בשידור חי באתר מיזם "סיסמה לכל תלמיד" בו לקחו חלק התלמידים מכלל בתי הספר שהשתתפו בפעילות. בתום האירוע העלו התלמידים לאתר תמונות שצילמו במהלך הפעילות, ושיתפו בחוויותיהם מיום השיא.