"הקולה" נתניה משיק אתר משלוחים חדש תחת השם הקולה Market שמבטיח להביא את מיטב הפיצוחים, התבלינים, הפירות היבשים ועוד מוצרים מיוחדים, ישר עד הבית. אז אם מתחשק לכם פיצוחים ובירות לערב עם חברים, חבילות ומארזים מיוחדים למתנה או מגש כיבודים לאירוע משפחתי, אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית, אלא ליהנות מכל הטוב הזה בצורה קלה, נוחה וזמינה ובמחירים הנוחים של "הקולה" נתניה.

הקולה Market נתניה. יח"צ

בין קטניות לפיצוחים

"הקולה" נתניה ממוקם במתחם הסינמה סיטי בעיר ולאורך השנים הספיק לצבור קהל לקוחות נאמן שממשיך לחזור בשל הטעם, הטריות, המגוון וגם המחיר.

"הקולה" נתניה מקפיד לבחור את מיטב הפיצוחים מבתי הקלייה המובילים בארץ, תוך שימת לב לנראות, טריות וכמובן הטעם. "מכל בית קלייה אנחנו בוחרים את הגרעין הטוב ביותר כדי להביא ללקוחות שלנו את המוצר הטוב ביותר" אומר שלומי מבעלי המקום "אנחנו מקפידים לעבוד עם חקלאות ישראלית איכותית ומביאים לכאן שקדים, פקאנים וכמובן תמר מג'הול מהאיכות המובחרת ביותר. אחת לכמה זמן אנחנו יורדים אל השטח ואל החקלאים, רואים את המגוון בעיניים ובוחרים להביא לכאן את הטוב ביותר".

הקולה Market נתניה. יח"צ

בין התמרים, השקדים והפקאנים אפשר למצוא גם מוצרים מובחרים מארצות רחוקות, כמו אגוז מלך מצ'ילה או קשיו מוויאטנם. לצד הקטניות והפיצוחים בקולה נתניה תוכלו ליהנות מקפה וחליטות, שמנים מובחרים, פסטות מאיטליה ורביולי וניוקי בעבודת יד, תבלינים, ממרחים, לחמים, מתוקים ועוד מוצרי בוטיק הייחודים למקום.

בנוסף לקטגוריות של המוצרים לפי משקל או לפי ניתן למצוא גם קטגוריה נפרדת לכיבודים, מגשי אירוח וסלי מתנה, המסודרים לפי העדפות שונות, החל מכיבוד לאירועים ועד סל לנשים בהריון, סל לילדים וגם סל לשבת.

הקולה Market נתניה. יח"צ

טעמים וריחות עד הבית

בקולה נתניה זיהו את המגמה ואת הצורך מצד הלקוחות ליהנות משירות משלוחים נוח וידידותי למשתמש, כך שעכשיו אפשר להזמין את כל הטוב הזה בלי לקום מהספה. אתר הקולה Market נתניה שהושק לאחרונה מאפשר מעבר נוח בין קטגוריות המוצרים ומציג מגוון רחב ואיכותי של טעמים וריחות שיגיע אלינו באמצעות שליח בתוך יום עד שני ימי עסקים.

הקולה Market נתניה. יח"צ

"מי שמגיע אלינו לחנות נהנה מחוויית קנייה ייחודית ואישית, את אותו דבר בדיוק העברנו גם לפלטפורמה הדיגיטלית, שמעניקה נוחות קנייה, מגוון רחב של מוצרים ייחודיים שנבחרו בקפידה, מחירים הוגנים וכמובן שירות משלוחים מהיר" אומר שלומי.

עם דגש על נוחות הזמנה, מגוון מוצרים רחב ואיכותי, מחירים נוחים ושירות לקוחות אישי, אין ספק ש"הקולה" Market מאפשר לנו ליהנות מטעמים וריחות אצלנו בבית, מבלי שנצטרך לקום מהספה. ובעונה החורף הקרה, זו בהחלט אופציה עדיפה.

הקולה  Market נתניה - https://hakole-market.co.il