יום הולדת יש רק פעם בשנה ועכשיו מגיע תורו של קניון עיר ימים בנתניה שחוגג יום הולדת 7 וכבר בגיל צעיר כל כך הספיק להפוך לאחד הקניונים הגדולים והמובילים בישראל עם  כ-200 חנויות אופנה של מותגים מובילים, חנויות בוטיק ייחודיות ושפע של בתי קפה, מסעדות ואפשרויות בילוי  בכ-35,000 מ"ר של חוויית קנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צילום ארכיון: רפי דלויה

לכבוד החגיגה מציע הקניון שורה של הטבות , בין התאריכים ה-3 עד ה-9 במרץ יחגוג  שבוע יום הולדת, כשהפעם מבצעים והטבות בלעדיות רק בקניון עיר ימים. מבצעים לרוכשים והנחות של עד 70% הנחה.

אז מה תוכלו לקבל בשבוע היומולדת של עיר ימים? חנויות תיק התיקים, אולמובייל, ליידי קומפורט, רוקטדוג, קוק אנד בייק ואולדיגיטל מציעות 50 אחוזי הנחה על מוצרים נבחרים, פוקס הום ובדארלן תוכלו לקבל עד 70%הנחה על שמיכות חורף.

רוצים מבצעי 1+1? חנות גאיה קוסמטיקה מציעה מבצע שכזה על כל החנות, בפאזלנד תקבלו פאזל רצפה ענק מתנה על כל קנייה, בקרביץ 1+1  על מגוון מוצרים ממותגי הבית ובקולומביה 1+1 מתנה על חולצות מיקרופליס.

וזה עוד לא הכל. בצומת ספרים תוכלו ליהנות ממגוון ספרים ב-20 ₪ בלבד, באייס קיוב מעילים יעלו 149 ₪ בלבד במקום 399 ₪, בבאולינג תוכלו ליהנות משעה שנייה חינם במתחם טרמפולינות AJUMP ובטופ טן תוכלו לקנות 3 תיקים קטנים ב-49.90 ₪ בלבד ו-3 תיקים גדולים ב-99.90 ₪.