עד גיל 19, גדלה אווה בעיר חרקוב שבאוקראינה, היא אמנם לא ידעה עברית, אך הייתה נחושה לשנות את חייה ולכן היא הצטרפה לפרויקט "מסע", פרויקט משותף לממשלת ישראל והסוכנות היהודית שמטרתו לעודד שהות של יהודים צעירים מהעולם בישראל תוך כדי לימודים והכרת הארץ.

אווה בטיילת נתניה (צילום: איתמר רותם)

אווה הגיע לבדה לארץ, במהלך פרויקט "מסע" היא גרה באריאל ובסופו עברה להתגורר אצל קרובי משפחתה באשקלון. אווה מספרת שהתקופה הראשונה בארץ לא הייתה קלה, הרבה דברים בישראל נראו לה מוזרים. "הכל כאן יקר" היא אומרת. האנשים שפגשה פה, היו הרבה יותר חמים ופתוחים ורצו לעזור, לעומת אוקראינה, שם מבחינתה האנשים בעלי אופי קר יותר.

179 ס"מ של יופי וכושר (צילום: איתמר רותם)

באשקלון אווה המשיכה ללמוד עברית באולפן, החלה להתאמן בצורה מקצועית יותר בריצה ובספורט, לא קשה להבין ברגליה הארוכות שכמובן מסייעות לה.

אווה אף החלה ללמוד גלישת גלים באשקלון, אך לאחר כשנה, היא הרגישה תחושת מיצוי מהעיר ורצתה לעבור קרוב יותר לתל אביב. היא ניסתה את בת-ים, אך לאחר תקופת מגורים קצרה, פשוט לא התחברה לעיר וחיפשה לעבור למקום חדש.

אווה רוטנברג ברוכה הבאה לנתניה(צילום: איתמר רותם)
ביקור אקראי בנתניה השאיר בה רושם רב מהיופי של העיר ובמיוחד מחופיה הנהדרים לגלישה, ולכן, לפני כחודשיים, החליטה אווה לעבור  לנתניה ולנסות את מזלה, מיקומו הקרוב של מכון וינגייט, שם מתכוונת אווה ללמוד בקרוב, גם היה שיקול בהחלטתה.

לאחרונה מצאה אווה עבודה כמוכרת בקניון בעיר, אך שאיפתה האמיתית היא התמקצעות בתחום הכושר כמאמנת ותזונאית, היא רק צריכה להתחיל לפתח קשרים בעיר. כפי שתוכלו לראות בוידאו המצורף ובתמונות, אווה בהחלט בכושר שיא.

179 ס"מ של יופי וכושר (צילום: איתמר רותם)

 ליצירת קשר, אנא פנו לאינסטגרם שלה : evka_rotenberg