רונית שיר מקריית השרון מוציאה ספר חדש

רונית שיר, בת 52, מנתניה התחילה לכתוב בגיל 12 לפסטיבל שירים בביה"ס, "כתבתי את השיר הראשון עבור ילדה מהכיתה שלי ששרה אותו", היא מספרת ומוסיה תחביב נוסף, "למדתי חינוך גופני והייתי ספורטאית כל חיי: אתלטית וכדורעפנית.

מקימה וקפטנית של קבוצת Cheetah il, שלוש פעמים אלופת המדינה והטורניר הבינלאומי לכדורשת".

אחרי השירות הצבאי התגוררה רונית בקנדה 10 שנים, שם נולדו שלושת ילדהי (היום בני 27, 25, 20).

בשנת 2000 נפרדה מבן זוגה וחזרה עם שלושת ילדיה למעלות, שם גדלה, "התגוררנו שם משנת 2000 ועד 2007. במלחמת לבנון השניה הבית שלנו חטף הפצצה והוא הוכרז כאינו ראוי למגורים.

באותה העת החלטנו בין זוגי הנוכחי ואני לעבור לגור באזור השרון. אנו מתגוררים בקריית השרון משנת 2009. אני עובדת במשרה חלקית באגודת האתלטיקה "לידר" של אלכס אברבוך ומולי מלכא בווינגייט ומאמנת כדורשת קבוצה בליגת רעננט. כותבת בהרבה רגעי פנאי", היא מספרת.

 פילוסופיה עכשיווית - רונית שיר

רונית מוציאה בימים אלה ספר פילוסופיה ומספרת על הכתיבה שלה, "כתיבה אינטואיטיבית ומקושרת לחוויות מציאותיות שאני חווה. היצירות בחרוזים אך אינן מוגדרות כשירה, אלא כפילוסופיה מנקודת מבט רגשית שלי על החיים. בעת האחרונה החלטתי להגשים חלום ולהוציא ספר ראשון לאור עם חלק מהיצירות.

ספר הוא נכס שאפשר לגעת בו, לקחת אותו למקומות שונים ולעלעל בו הלוך ושוב מבלי להיות תלוי באינטרנט/ וויי פיי וכו", היא אומרת ומוסיפה,"הקמתי קמפיין לגיוס המונים על מנת להגשים את החלום ולהפיץ את מה שיש לי לומר, לייעץ ולשתף עם כל מי שמחפש משמעות ועומק מחשבתי. אשמח לתמיכה ועזרה בהפצת הבשורה".