מימין אלי דלל, מרים פיירברג, אורן פרטוק וסנדרה (צילום: פביאן קולדורף)

באירוע פתיחה חגיגי, הושק סניף MODY, בנתניה במעמד ראש העירייה מרים פיירברג איכר מנכ"לים ובכירים מחברות מובילות בתחום הבניה בארץ ואדריכלים מובילים: טל נבות, מיכל האן, גיל שנהב, איריס דביר אבנרי ועוד.

גם ד"ר שקשוקה, מופעי רחוב, ואפילו אוטו בירה, וכמובן המון פרטים מעוצבים לבית, אחרי שהאדרנלין ירד מיינט נתניה זימן את אורן פרטוק לשיחה צפופה על הקשר בין נתניה, ריהוט והשראה לאומנות?

(צילום: פביאן קולדורף)

איפה גדלת והתחנכת? ספר על ילדותך וחייך בנתניה?
"גדלתי  בצפון העיר, ברחוב ויצמן  92  וחונכתי בבית ספר בארי, שיחקתי כדורגל במכבי נתניה, בצבא הייתי ביחידה מיוחדת באיוש'. לאחר הצבא ביליתי שנתיים באילת בצוותי בידור וקבט', ומיד לאחר השחרור התעסקתי במשך כ10 שנים בתחום ההפקות, מסיבות, אירועים ודוגמניות.

לאחר מכן חזרתי לנתניה, ניהלתי במשך 7 שנים את סניף ביתילי נתניה, לאחר מכן 3 שנים ברשת הולנדיה, וב-6 שנים האחרונות ברשת מודי.

נתניה זו העיר שלי, כאחד שחי בתל אביב שנים רבות תמיד הרגשתי בבית רק בנתניה, החום של התושבים ההרגשה הביתית שכולם מכירים את כולם זו חוויה שאין בשום מקום אחר. משחק כדורגל חופים מיום הקמת הליגה לפני 12 שנים יחד עם אחי הקטן לקחנו את האליפות הראשונה במדי מכבי נתניה ומאז פעיל בליגה הזו".

 מלי נוימן, אורן פרטוק מנהל סניף MODY נתניה, רחלי ברדוגו (צילום: פביאן קולדורף)

ספר על רגע מכוון בקריירה המקצועית שלך? איך ידעת שבתחום זה תעסוק?
"בגיל 30 לאחר שמיציתי את חיי "הזהר" הבנתי שאני מאד אוהב אנשים, לנהל צוותים, להתפתח ללמוד לקדם והתקדם, כשפגשתי לראשונה את אייל דואניאס מנכל' חברת מודי הבנתי שמודי זה הבית שלי ובמודי אני רוצה לסיים את הקריירה המקצועית שלי, חברה מדהימה תחום מעניין מיוחד ומסקרן".

ערב ההשקה של מודי (צילום: פביאן קולדורף)

מה מייחד את הסניף שנפתח בנתניה?
"הסניף בנתניה למעשה הוקם על גבי המחסן שהיה במקום, לרשת מודי יש שטח של 10 דונם.

לפני 3 שנים אייל הבעלים החליט לאור התפתחות הסניף מבחינת היקף המכירות שהוא רוצה להקים מתחם מיוחד ויוקרתי ומאידך מתחם שייתן מענה לכל כיס.

יחד ישבנו חשבנו והבנו מה אנחנו רוצים ובהובלת רינה דואניאס שהיא הקניינית והמעצבת הראשית של החברה וכמובן הבעלים הוחלט על קונספט של אולם במראה תעשייתי מיוחד בעל צבעים חמים ועיצוב עוצר נשימה, הייחודיות  הכי גדולה של הסניף הזה זה ההון האנושי, יש בסניף צוות של 8 אנשי מכירות סופר מקצועיים אדיבים ומעל הכל  שירותיים כל אחד מהם מיוחד ושונה מהשני ויחד כולנו צוות מאד מגובש".

ג'ני צחור, אורן פרטוק וקארן וורטהיימר (צילום: פביאן קולדורף)

מה היתרון שלכם?
"המיקום שלנו ומעל הכל המוצרים והמגוון הרחב שלנו, ניתן למצוא אצלנו את כל מה שצריך לבית החל מאריחי גרניט פורצלן בכל מידה, אריחים מדוקים ,שיש, אבן, פרקט מחברת קסטרו ולמינציה , כלים סניטריים ועוד, אנחנו יודעים לספק גם שירות נילווה לכל דבר  כגון מתקינים ואנשי שרות. אצלנו ניתן למצוא מוצרים יוקרתיים לצד מוצרים מעוצבים במחירים אטרקטיביים.

ואני חושב שהפרמטר הנוסף שמייחד אותנו שרוב אדריכלי ומעצבי הפנים של אזור השרון מגיעים לסניף ומרגישים כמו בבית. סניף מודי נתניה זה קודם כל משפחה ומשפחה שמחה".